Robert Sergiu  •  13 Ianuarie 2019, 17:17

D11namo nu mai are identitate deloc ca sa fiu inteles ACUM 9,10 ANI STIAI ECHIPA LUI DINAMO FARA SA TE MAI UITI PE FOAIE ..ACUM DOAR NISTOR SI SALOMAO AOAOAO ALA IN REST NIMIC

ana_moura
ana_moura  •  13 Ianuarie 2019, 17:14
Postat de tequlix pe 13 Ianuarie 2019, 17:09

Am dat lovitura cu Mustoe, e piesa baiatu, de mult nu am mai vazut un asa fundas complet la Dinamo, a jucat impecabil, toata activitatea de la el a plecat, stie sa se si apere. N-avem insa stoperi si atacanti.

Mai trebuie lucrat la forta si la tupeu! e timp....

bogdany8  •  13 Ianuarie 2019, 17:05

Am vazut prima repriza , inafara de ocazia lui montini din centrarea lui Zenke n am avut vreo ocazie. Mi-a placut Mustoe , a fost activ si e foarte bun in banda stanga acolo. Sa-i vad acum in repriza 2 si pe Kevin Krans si Jaadi. Scoru reflecta realitatea, avem un lot inca necompletat, ne mai trebuie 8-9 transferuri, dar macar 5 titulari, urgent

Postat de Robert Sergiu pe 13 Ianuarie 2019, 16:54

va dati seama.dinamo 11 nu are nici canal de yt sa transmita meciul..club profesionist6 ce sa mai..........

Robert Sergiu  •  13 Ianuarie 2019, 16:59
Postat de ana_moura pe 13 Ianuarie 2019, 16:56

A aparut iosif, prostul site-ului!! va dati seama ce urmeaza, nu!? ***!...