Comentarii (87)
marcosimone
marcosimone  •  14 Mai 2018, 17:32
Postat de Viorel Stelistul pe 14 Mai 2018, 16:32

bla, bla, bla dambovitean de la marco si simone. Nu spune nimic doar confirma ca universul lui se invarte in jurul lui jiji: ce face el, ce spune el, etc. Bravo marco, macar ai ce face in viata goala si plictisitoare.

Păi să stai să-mi răspunzi dovedește cât de plină e viața ta. In zilele astea e cu venin, doar echipa cucernicului mai face și trăsnăi, recte manâncă papară de la repetenta play-offului! Apropo, Marco și Simone nu vine de la netunsul ăla ce a marcat de vreo 3 ori în poarta defunctei Steaua ce tocmai câștigase, specialitatea casei, la masa verde? Pardon, n-am vrut să răscolesc dureri vechi. Si pe mine mă bântuie Filipovici!

archibald
archibald  •  14 Mai 2018, 16:50

Cata pofta aveti amestecand in groapa *** de fiecare data cand CFR-ul ia campionatul! ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

luisharcsa
luisharcsa  •  14 Mai 2018, 16:34
Postat de dinamo_fan pe 14 Mai 2018, 15:51

iti dai seama ca astia daca s-ar semna..ar fi scuipat pe strada. gsp-ul a ridicat la rang de arta jurnalismul anonim unde se poate scrie orice despre oricine iar nimeni nu semneaza la final aberatia ca sa fie tras la raspundere.

M-au moderat.He,he,oare ce am scris?Penibili ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

147687542408495
Viorel Stelistul  •  14 Mai 2018, 16:32
Postat de marcosimone pe 14 Mai 2018, 15:49

Da' să pupi în dos un cioban stătut, la stână mă refer, acel loc unde se adună păstorul cu mioarele-nu mă refer la faptul că ar fi biologic stătut, cum e? Despre ce fotbal vorbim? Despre umilirea a n antrenori sau fotbaliști care, după toanele și transhumanțele cucernicului Gheorghe, rămân albie de porci doar pentru că nu se săvârșește voia lui? Sau despre zoaiele aruncate în capul competitorilor doar pentru că cucernicul crede că locul 1 este cuvenit doar lui? Cam cu e cu denigrările diverșilor, de la Săvulescu făcut homosexual, deși nu ar fi trebui tsă fie treaba ciobanului unde își vâra ăla mătărânga, ori despre acuzații de diverse care se regăsesc doar în cazierul cucernicului? A, pardon, ce e permis zeului nu e permis boului! Multă vreme m-am abtinut da' când văd fariseismul gigistilor, asemănător guru-ului lor, am o stare de deja-vu!

bla, bla, bla dambovitean de la marco si simone. Nu spune nimic doar confirma ca universul lui se invarte in jurul lui jiji: ce face el, ce spune el, etc. Bravo marco, macar ai ce face in viata goala si plictisitoare.

luisharcsa
luisharcsa  •  14 Mai 2018, 16:31
Postat de gorgeousroadkill pe 14 Mai 2018, 16:28

Aloha. Adevaru-i ca-s o tzara dezamagit. Asteptam sa citesc noi dovezi devastatoare impotriva *** din Gruia care, iarasi, fura (sau suntem pe cale s-o facem) un nou titlu celor-ce-li-se-cuvine-prin-drept-***, numa' ca sa vad aceleasi *** reincalzite din anii trecuti. Greu sa faci clickbait cu "Jucatori de doi lei de la echipe de duzina joaca prost. Care este ADEVARATUL motiv???"

Penibil acest articol

gorgeousroadkill
gorgeousroadkill  •  14 Mai 2018, 16:28
Postat de badeadorian pe 14 Mai 2018, 16:11

Salutare , salutare !!! Ca tot vorbeam ieri pe aici de vechii useri !! ... Si au trecut ceva ani , nu gluma ....

Aloha. Adevaru-i ca-s o tzara dezamagit. Asteptam sa citesc noi dovezi devastatoare impotriva *** din Gruia care, iarasi, fura (sau suntem pe cale s-o facem) un nou titlu celor-ce-li-se-cuvine-prin-drept-***, numa' ca sa vad aceleasi *** reincalzite din anii trecuti. Greu sa faci clickbait cu "Jucatori de doi lei de la echipe de duzina joaca prost. Care este ADEVARATUL motiv???"

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

badeadorian
badeadorian  •  14 Mai 2018, 16:11
Postat de gorgeousroadkill pe 14 Mai 2018, 16:07

"Acest comentariu a fost moderat deoarece continea acuzatii grave care nu sunt probate/dovedite" Iap, comentariu moderat, sub pretextul acesta, aici, pe un articol nesemnat, plin de probe si dovezi. Oricum, CFR e in progres. Cel putin, anul acesta, istericalele sovine sunt indreptate catre strainii altor echipe.

Salutare , salutare !!! Ca tot vorbeam ieri pe aici de vechii useri !! ... Si au trecut ceva ani , nu gluma ....

gorgeousroadkill
gorgeousroadkill  •  14 Mai 2018, 16:08

Scuze de dubla postare.

gorgeousroadkill
gorgeousroadkill  •  14 Mai 2018, 16:08

"Acest comentariu a fost moderat deoarece continea acuzatii grave care nu sunt probate/dovedite" Iap, comentariu moderat, sub pretextul acesta, aici, pe un articol nesemnat, plin de probe si dovezi. Oricum, CFR e in progres. Cel putin, anul acesta, istericalele sovine sunt indreptate catre strainii altor echipe.

gorgeousroadkill
gorgeousroadkill  •  14 Mai 2018, 16:07

"Acest comentariu a fost moderat deoarece continea acuzatii grave care nu sunt probate/dovedite" Iap, comentariu moderat, sub pretextul acesta, aici, pe un articol nesemnat, plin de probe si dovezi. Oricum, CFR e in progres. Cel putin, anul acesta, istericalele sovine sunt indreptate catre strainii altor echipe.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 9
Comentează