haoleo, muica, asa o fi? cum se face ca astia amarati si vai de capul lor bat marea echipa muncita de marele rege?:))

Postat de dakesis pe 22 Septembrie 2018, 22:15

sunteti voi siguri ca Viitorul joaca azi? deocamdata parca jucam cu Voluntariul...:)

***

dakesis
dakesis  •  22 Septembrie 2018, 22:37
Postat de roadghost pe 22 Septembrie 2018, 22:22

Ianis e o muratura lenta, singurele capitole la care exceleaza sunt simularile, faulturile josnice si urletele la adresa arbitrilor.

l-a faultat si mingea in minutul 76! l-a calcat mingea pe talpa si l-a culcat:)

roadghost
roadghost  •  22 Septembrie 2018, 22:22

dakesis
dakesis  •  22 Septembrie 2018, 22:17

ciobanul Hagi calca pe glezne intr-o fericire... Taticul nu mai face scandal dupa faza asta?

dakesis
dakesis  •  22 Septembrie 2018, 22:15

observator_federal  •  22 Septembrie 2018, 22:07

Foarte bun Koljic!

dakesis
dakesis  •  22 Septembrie 2018, 21:54

diamantele tinere ale Viitorului nu s-au vazut in prima repriza! Doua bare, alte 2-3 ocazii mari, este foarte rau ca nu e macar 2-0 la pauza. Problema este ca in minutul 60 se termina benzina la jucatorii din Liga 1. Viitorul o sa preseze in finalul meciului...

observator_federal  •  22 Septembrie 2018, 21:32
Postat de gabryel28 pe 22 Septembrie 2018, 21:23

Bv gsp ! In sfarsit ati inteles si voi ça csu nu este universitatea! Eram satui sa vedem pe toate ziarele de sport ca numeati acesta clona csu universitatea