Comentarii (27)
jullien_alphonse
jullien_alphonse  •  10 Octombrie 2018, 13:10
Postat de Costel Tudor pe 10 Octombrie 2018, 11:24

Bai sunteți mai mult decât PENIBILI !!! Golul anulat s-a marcat in minutul 2 iar Moldovan s-ar fi dus la arbitrii la pauza ! Trebuie sa fi *** sa suspectezi de aranjament cu arbitrii in acest mod !!!

- Nu te duce creierul din prima, mai citeşte o dată că eşti băştinaş, CITEZ- :... "Oricum, nici nu avea voie să intre acolo...". Uite şi o interpretare pentru tine că n-ai terminat ajutătoarea - : IN URMA VIZITEI, echipa adversa NU s-a mai putut apropia de careul Clujului, toate atacurile fiind stopate - folosind "fineţuri" de arbitraj - în 30 de metri.

960317577335949
Andrei Dorin  •  10 Octombrie 2018, 11:54

Sunt arbitrii care trag din greu pentru Cfr de mai multe campionate , nu numai in meciurile directe , dar si la cele ale opozanţilor .Gama e diversã = penaltyuri, eliminãri(Gnohere,Pintili), anulãri de goluri,offside-ri inventate.Vizita a fost de curtoazie ...

485809194904413
Costel Tudor  •  10 Octombrie 2018, 11:24

vasglo
vasglo  •  10 Octombrie 2018, 10:52

Articolul e semnat, sunt "martorii" ai vizitei, deci o simpla investigatie a procuraturii poate clarifica totul! Nu se scria mai ieri ca Nicolae i-ar fi facut plangere penala lui ***?! :)

bazileon
bazileon  •  10 Octombrie 2018, 05:33
Postat de xray pe 10 Octombrie 2018, 04:06

Articolul este o gogomănie. Numai un naiv poate crede că un aranjament cu Hațegan & Co. se face așa, pe față, în modul pueril insinuat de articol - sub lupa presei și a camerelor de luat vederi/de supraveghere. WTF?! Dacă a existat vreun aranjament pe arbitraj, atunci el s-a consumat cu mult înainte de meci și ferit total de ochii lumii, nu la stadion în vestiarul arbitrilor.

Ete, fleoșc!

xray
xray  •  10 Octombrie 2018, 04:06

alenb
alenb  •  09 Octombrie 2018, 22:52

Tipic mincuni marca GSP, suparati ca le pierde favorita inca un titlu. Mai bine v-ati preocupa de ce penaltyuri gratis primeste favorita voastra (ex cu Calarasi, cu Sepsi etc).

1_0_1_0
1_0_1_0  •  09 Octombrie 2018, 22:16

Gata bre! L-ați prins. S-a dus cu plicul la pauză, a plătit anularea golului, a platit golul lui Moutinho de 2-0 și a dat și un avans mic pentru retur. Așa, ca să fie bine, ca să nu fie rău. Crătițoiul a venit din concediu?

rocky2
rocky2  •  09 Octombrie 2018, 22:12

Minciuni gogonate si dezinformari marca gsp! Se apropie cvadrupla istorica fara trofeu a ciobanului si se pun tunurile pe CFR!

300915673742477
 •  09 Octombrie 2018, 22:06

Dar npe *** care vorbeşte despre penaltyul craiolguteri l-aţi văzut ? Era vorba despre hoţiile lui HAŢEGAN ! Nu despre ce s-a întâmplat în evul mediu...