Comentarii (47)
dinamo_fan
dinamo_fan  •  30 Iulie 2018, 11:30

gol de autor si Axente si Coman. meciul asta a produs mai mult fotbal decat intreaga etapa de pana acum.

moshu_cu_ruc.sacul
moshu_cu_ruc.sacul  •  30 Iulie 2018, 11:30
Postat de utraian pe 30 Iulie 2018, 11:20

Hai ma gata, fa o pauza , numai aberatiile tale gasim pe aici mereu! Visezi numai randoomi, probabil te-a facut ala in sange. Ar trebui lejer sa deosebesti stilul lui randoom . Mai schimba *** placa

Nea Cimitir, am înțeles (de la echipajul SMURD) că nu ți-a picat bine golul 3 al lui Dinamo ! Cu toate acestea, (încă) mai...?!

zakh
zakh  •  30 Iulie 2018, 11:24

etapa viitoare le da gaz metan cu terenul in cap.. sa vedem atunci ce mai contraataca "imperiul" ciorbei HAHAAHAHAHAHAHAHAHAA

utraian
utraian  •  30 Iulie 2018, 11:20
Postat de ffdp pe 30 Iulie 2018, 11:14

***

1274464749300910
Robert Sergiu  •  30 Iulie 2018, 11:16

o echipa mare e suparata la egal priveste ca un esec egalul o echipa mica se bucura la un egal..e ca o victorie cine e echipa mare si cine e cea mica?

ffdp
ffdp  •  30 Iulie 2018, 11:14
Postat de ffdp pe 30 Iulie 2018, 10:59

Ti-au marit nemtii *** de razi asa ??? Sau ti-ai adus aminte ceva ???

***

948956548471669
Andronache Georgian  •  30 Iulie 2018, 11:12

7 a fost nota primită de Bratu din partea Gazetei Sporturilor după FCSB - Dinamo 3-3, în timp ce BECALI a luat 6!!!