gigi_becali_9  •  25 Aprilie 2019, 13:14
Postat de rocky2 pe 25 Aprilie 2019, 12:46

Eu nu sufar, ma bucur chiar! gigimea pregateste cvintupla pentru la anul! Ce vrei mai mult?;)

Pai hai sa iti spun ce vreau mai mult : in ultimii 17 ani Steaua s-a calificat de 14 ori in Europa League si Champions League. Eu vreau anul acesta a 15 calificare. Si mai vreau Dinamo in primele 6 echipe, sa fie mai distractiv play-off-ul :))

albalbastru72  •  25 Aprilie 2019, 13:03

Stiam ca mintiti de-ngheata apele,dar nu cedeam ca trucati si statisticile.Fecesebeaua nu a tras pe spatiul portii cit Coman a fost in teren.

rocky2
rocky2  •  25 Aprilie 2019, 12:46
Postat de gigi_becali_9 pe 25 Aprilie 2019, 12:18

Eu stiu ca suferi , dar vezi ca scrie in tabel la statistici chiar la Coman : 5 suturi la poarta si 1 sut pe poarta ( in doar 50 de minute ). Coman , Man si Tanase au impreuna 10 suturi la poarta ! Dar stiu, nu toti stiu sa citeasca un tabel, e destul de complicat ;)))

gigi_becali_9  •  25 Aprilie 2019, 12:21
Postat de florianveress pe 25 Aprilie 2019, 11:47

*** înţelege din fotbal cam cât înţeleg şi aşa zişii fani ai fc fcsb! Adică nimic! Dacă le arunci o minge, vor s-o prindă de mâner!

FC Steaua Bucuresti , sau mai pe scurt : FCSB . Cat despre priceperea lui Gigi, a calificat Steaua de 14 ori in 17 ani in EuropaLeague si Champions League. Adica mai multe decat tot campionatul romanesc luat impreuna :))))

gigi_becali_9  •  25 Aprilie 2019, 12:18
Postat de rocky2 pe 25 Aprilie 2019, 12:10

Eu unul stiu ca Ianis a marcat un gol si a adus un punct echipei sale! In repriza in care Coman a fost pe teren, marea fcsb n-a dat nici un sut pe poarta si n-a avut nici o ocazie de gol! Astia sunt singurii parametri care raman, nu driblingurile in latul terenului, sau pasele inapoi!

rocky2
rocky2  •  25 Aprilie 2019, 12:10

florianveress
florianveress  •  25 Aprilie 2019, 11:47

rumunek
rumunek  •  25 Aprilie 2019, 11:33

Aceste cifre sunt interpretabile, și ca orice lucru de interpretat, poate duce la concluzii diverse. Sa luam suturile. Un jucător are mingea, la 0-0, in apropierea careului advers de 5 ori in 45 de minute și in loc sa aleagă rezolvări pentru echipa trage in cosmos de 4 ori. Apoi driblinguri. Când le faci la mijlocul terenului au aceeași valoare pe InStat ca și cele din careul advers? Daca ne referim la schimbare, de ce el și nu altul, ar trebui sa știm cum pot duce jucătorii 90 de minute. Eu nu prea țin minte când a jucat Coman la intensitate maxima 90 de minute. Dar cel mai important este sa nu uitam meciul, care pana la pauza nu a oferit nimic extraordinar, un 0-0 corect. Prin urmare nici Coman nu a excelat, 1 șut pe poarta, pe care nu îl ține minte nimeni. Cel mai probabil supărarea de la schimbare venea din faptul că era vreun scouter prin tribună sau vreo nouă cucerire.

florar
florar  •  25 Aprilie 2019, 10:45
Postat de spinoza pe 25 Aprilie 2019, 10:32

Becali greseste ca se baga la echipa si peste antrenor. Sa faca ce a facut Ivan Savvidis cu Razvan la PAOK si va avea meru tribunele pline!

Adica vroiai sa ramanem fara arbitrii?Pai la cat a patimit Becali sezonul asta cu arbitrii nu este indicat sa-l dai ca exemplu pe ,,grecul,,pistolar...