Comentarii (10)
mokinio
mokinio  •  07 August 2017, 14:39

Da Pufi, dar daca sareai mai sus ca prunea in meciul cu Suedia, ai fi reusit sa respingi si doi, zi merci ca tudor a fost in zi "buna" si nu a inchis ochii decat la faza asta, ca la cate "circumstante" au fost pe parcursul meciului, scorul putea fi mai mare!

ervfr
ervfr  •  07 August 2017, 12:47

Pufi ai gresit exact in momentul in care trebuia si era cazul, ca altfel poate se termina 1-1 si nu batea cu cele discutate, sau poate trebuia sa gresesti prin minutul 90+ si era mai greu. E bine. Fotbalul merge inainte.

786995404710855
Adrian Ionescu  •  07 August 2017, 12:04

dacă dădea fault trebuia și două penalti pentru steaua și o lovitura libera directă de la 18 m cartonaș rosu pentru cocoșei dar a lăsat loc sa continui și la toate fazele

dinamo_forever_77
dinamo_forever_77  •  07 August 2017, 11:36
Postat de corectu pe 07 August 2017, 07:42

Mai bine spuneti de penalty-ul clar neacordat la Man.

In ce consta clarul ? Cum sa fie ala penalty ? Ba...voi nu mai aveti limite ? Voi nu vedeti ca in fiecare meci CERSITI 11 m ?

catalynn
catalynn  •  07 August 2017, 09:03

Nu a fost niciun fault, Balgradean e un portar slab si atat. Multa lume spune ca a gafat intenționat, tot ce e posibil, insa chiar si asa, golul a fost de un penibil absolut.

1145497178815505
Ionut Alexe  •  07 August 2017, 08:38

Sa fim seriosi! Nici la baschet nu se dadea fault. Dc o luam dupa impingeri de genul asta, la Momcilovici trebuiau date 2 lovituri de pedeapsa. A gresit portarul, 1 ca l-a prins prea in fata si 2 trebuia s-o respinga peste poarta la fel ca la centrarea lui Pleasca din prima repriza. Trebuia sa se scoata si el. Asta e greseala jucatorilor romani, in loc sa-si puna problema ca dupa ce au dat gol, nu au mai legat 2 pase si asteptau sa rateze ceilalti, ei isi cauta tot felul de scuze aiurea. De asta si suntem unde suntem!

corectu
corectu  •  07 August 2017, 07:42

869192929839265
Dragos Bargaoanu  •  07 August 2017, 04:49

ALEXANDRU TUDOR ESTE ARBITRUL DE CASĂ AL FCSB-ului!Cum arbitrează un meci, al lor, cum oa suspendare!!Se tolerează golănia lui, de ani de zile!!!!

vicol_vali
vicol_vali  •  07 August 2017, 01:01

A fost o împingere, abia este sesizată pe reluări. Bălgrădean, fără acea împingere o prindea liniștit.

steaua.libera
steaua.libera  •  07 August 2017, 00:45

Trebuia sa respingă in loc sa încerce sa retina mingea fiindcă era presat de adversar. Dacă ar fi respins, nimic din toate astea nu s-ar mai fi întâmplat