FOTBAL  »  Superliga  »  GAZ METAN - FC VOLUNTARI 1-1

VIDEO Gaz Metan și FC Voluntari au dat-o la pace, scor 1-1! Două goluri marcate în 3 minute

Articol de GSP - Publicat duminica, 26 noiembrie 2017 19:53

Gaz Metan și FC Voluntari au terminat la egalitate în etapa a 19-a din Liga 1, scor 1-1, ambele goluri fiind marcate în decurs de 3 minute.

Medieșenii au deschis scorul în minutul 73 prin Golubovici, care a atacat foarte bine colțul scurt.

După trei minute, ilfovenii au restabilit egalitatea, când Bălan a apărut excelent în fața porții și a trimis mingea în plasă.

Gaz Metan rămâne pe locul 13, cu 12 puncte, în timp ce Voluntari ocupă poziția a 10-a, cu 22 de puncte.

GAZ METAN - FC VOLUNTARI 1-1