Comentarii (24) Adaugă comentariu

kryi  •  14 Iunie 2018, 01:15

Postat de adriann_ pe 13 Iunie 2018, 21:54

Prostia si ticalosia postacilor becalisti nu cunosc limite. Rapidul are 6 cupe din care 5 cosecutive plus o finala in cea mai importanta competitie inter-cluburi a epocii, toate desfasurate inainte ca Armata Rosie sa distruga sportul romanesc si spionii bolsevici Pauker si Bodnaras sa infiinteze echipa armatei. Asta ii arde la mate pe acesti indivizi sordizi. Pai sa bati Hungaria (echipa fanion a regimului Horthy) la Budapesta, cand Ungaria era vicecampioana mondiala en titre iar in tribune erau garzi fasciste cu glont pe teava, ASTA INSEAMNA SA AI ISTORIE SI PERFORMANTE. Nu sa-ti faca un cizmar *** echipa adunand cu japca fotbalisti din toata tara...

Cand vorbesti despre Steaua ai dreptate. Omiti insa sa spui ce fel de japca a fost cand Titus Ozon a ajuns la Rapid. Sau ce a insemnat Dej pentru voi. Putem discuta si despre alt comunist rasat care facea tot felul de ,,potlagarii" pentru Rapid : Adrian Paunescu. Sa ne amintim de epoca unui patron al echipei din Giulesti care avea programul : ,,magazine pentru arbitri"? Fara suparare dar cand vorbesti despre istorie e bine sa amintesti si de bune si de rele....

adriann_  •  13 Iunie 2018, 21:54

Postat de kwd2015 pe 13 Iunie 2018, 18:47

***, in toata istoria voastra de 90 de ani, n-ati avut fotbal si rezultate cat fecesebeul asta in 15 ani a i lui. asa ca nu ai motive de lauda ca tii cu echipa aia a psd-ului. trecutul vostru valoreaza 400mii euro. cat un bentley betayaga. sau cat o casa mai rasarita. despre ce vorbim aici?

Prostia si ticalosia postacilor becalisti nu cunosc limite. Rapidul are 6 cupe din care 5 cosecutive plus o finala in cea mai importanta competitie inter-cluburi a epocii, toate desfasurate inainte ca Armata Rosie sa distruga sportul romanesc si spionii bolsevici Pauker si Bodnaras sa infiinteze echipa armatei. Asta ii arde la mate pe acesti indivizi sordizi. Pai sa bati Hungaria (echipa fanion a regimului Horthy) la Budapesta, cand Ungaria era vicecampioana mondiala en titre iar in tribune erau garzi fasciste cu glont pe teava, ASTA INSEAMNA SA AI ISTORIE SI PERFORMANTE. Nu sa-ti faca un cizmar *** echipa adunand cu japca fotbalisti din toata tara...

sexilian  •  13 Iunie 2018, 20:04

***

kwd2015  •  13 Iunie 2018, 18:59

Postat de kwd2015 pe 13 Iunie 2018, 18:47

***, in toata istoria voastra de 90 de ani, n-ati avut fotbal si rezultate cat fecesebeul asta in 15 ani a i lui. asa ca nu ai motive de lauda ca tii cu echipa aia a psd-ului. trecutul vostru valoreaza 400mii euro. cat un bentley betayaga. sau cat o casa mai rasarita. despre ce vorbim aici?

*ai lui

kwd2015  •  13 Iunie 2018, 18:57

Postat de Radu Fifea pe 13 Iunie 2018, 18:47

FC R, echipa de partid! Traiasca PSD in frunte cu talharul sef, Liviu Dragnea, cel care le da bani celor cu mana-ntinsa de la FC R! Sila-mi e de comunistoizii de la echipa decedata, ***!

un infractor dovedit de justitie. rapidist. ma rog, fost rapidist. ca rapid a murit....

Radu Fifea  •  13 Iunie 2018, 18:47

FC R, echipa de partid! Traiasca PSD in frunte cu talharul sef, Liviu Dragnea, cel care le da bani celor cu mana-ntinsa de la FC R! Sila-mi e de comunistoizii de la echipa decedata, ***!

kwd2015  •  13 Iunie 2018, 18:47

Postat de crangasi_visiniu pe 13 Iunie 2018, 18:22

Cum sa sustii fecesebe si sa vorbesti de o echipa cu marca, sigla si culori? Voi chiar nu va vedeti lungul nasului? :)))) Nici o clona nu sustineti, sustineti un SRL care nu are nicio treaba cu adevarata Steaua, nici macar tangential. O spune instanta, n-o spun eu.

***, in toata istoria voastra de 90 de ani, n-ati avut fotbal si rezultate cat fecesebeul asta in 15 ani a i lui. asa ca nu ai motive de lauda ca tii cu echipa aia a psd-ului. trecutul vostru valoreaza 400mii euro. cat un bentley betayaga. sau cat o casa mai rasarita. despre ce vorbim aici?

crangasi_visiniu  •  13 Iunie 2018, 18:24

Postat de badeadorian pe 13 Iunie 2018, 17:09

Fa un exercitiu simplu : uita-te in oglinda ... la ce zici tu chip ? . Daca tot esti nelamurit, incearca zilnic pana te luminezi .

Pai cu fata aia, cred ca singura femeie care l-a iubit vreodata a fost ma-sa.

crangasi_visiniu  •  13 Iunie 2018, 18:22

Postat de kwd2015 pe 13 Iunie 2018, 17:50

rapid a murit bai halpine. la fel o sa o faci si tu in 2-3 saptamani.

Cum sa sustii fecesebe si sa vorbesti de o echipa cu marca, sigla si culori? Voi chiar nu va vedeti lungul nasului? :)))) Nici o clona nu sustineti, sustineti un SRL care nu are nicio treaba cu adevarata Steaua, nici macar tangential. O spune instanta, n-o spun eu.

crangasi_visiniu  •  13 Iunie 2018, 18:21

*** sa se duca unde trebuie sa mearga si Lupu.

«

1

2 3 »
«

»