chronic  •  25 Martie 2021, 10:12

Serios? Ciurucul e de vina! Noroc cu jucatorii de la FCSB altfel era jale!

1_0_1_0
1_0_1_0  •  25 Martie 2021, 10:08

Stați relaxați. În meciul următor nu mai joacă Ciobotariu. Sunt curios pe cine răstigniți atunci.

cata23
cata23  •  25 Martie 2021, 09:47
Postat de Mircea Gabriel Bleoca pe 25 Martie 2021, 09:41

Mutu n-a făcut altceva decât să-și apere jucătorul în fața presei, rufele spălându-se în vestiar, nu? Totuși golul s-a marcat dintr-o fază trasă la indigo ce a avut loc cu câteva minute mai devreme, mingea trecând la câțiva centimetri de bară!! Aici antrenorul avea obligația să facă anumite corecții!!

Așa este doar ca Olaru l-a marcat altfel, nu l-a lăsat sa dea chiar fără nicio jena

1055832577830821
Mircea Gabriel Bleoca  •  25 Martie 2021, 09:41

cata23
cata23  •  25 Martie 2021, 09:33
Postat de valyomanyd pe 25 Martie 2021, 09:21

Doar testam fecesebistii)) Am vrut sa vad daca recunosc ca a fost implicati in acea faza starurile lor !:)))

Nu mai bine îți faci tu un test? De prostie... ca ăla de inteligenta presupune prezenta ei. Sau sa te intrebi cum arată România cu jucătorii under de la Dinamo care in campionatul slab al României nu au dat gol, pasa de gol?

cata23
cata23  •  25 Martie 2021, 09:29
Postat de catalin_cj pe 25 Martie 2021, 09:22

Dovada faptului ca un FCSB-ist nu poate sa discearna. Daca astia doi ai mei au fost atat de slabi si ceilalti senzationali de ce am facut doar egal?

Pentru ca nu poti câștiga in 9 oameni. Pana una alta România a dat un gol si a luat unul pe gafa lui Ciobotariu

catalin_cj
catalin_cj  •  25 Martie 2021, 09:22
Postat de cata23 pe 25 Martie 2021, 08:33

Kovacs FR nu poate vorbi de under 21 atâta timp cât jucătorul under este schimbat după 3 minute. Mutu nu trebuia sa ia niciun jucator de la astfel de echipe... Dovada ca singurele ocazii pe care le-a avut Olanda au fost cu Ciobotariu iar ITU a tras ca fetele de 3 ani care învață sa dea prima data in minge

valyomanyd
valyomanyd  •  25 Martie 2021, 09:21
Postat de cata23 pe 25 Martie 2021, 09:11

Dovedești cât de penibil poti sa fii... A fost corner DDB-ule si mingea a fost împinsă de Boboc si lăsată sa iasă de Ciobotariu. Ce gândea mintea ta, sa vezi ce le spun ăstora...

892366017496288
Mihai Dinu  •  25 Martie 2021, 09:20

Da, e adevărat, Denis Ciobotariu nu este vinovat la primirea golului, el atâta poate, vinovat este cel care l-a selecționat si titularizat pe post. Golul a venit ca urmare a lipsei de anticipare si de reacție, dovedite si in alte situații de joc. La echipa lui de club nu joaca pentru ca se cunoaste potentialul lui, numai Mutu nu intelege ca nu ajunge sa fii înalt si cu mușchi, pentru a fi apărător central in echipa naționala.

lionforever
lionforever  •  25 Martie 2021, 09:16

Bravo Mutu! Se vede inteligenta omului mutu pt ca talent fotbalistic a avut din belșug acum începe sa demonstreze și stăpânire de sine și caracter. Urat comportament au ***, gata sa îngropam un copil ca nu a marcat la sânge în careu lucruri din astea se întâmplă mereu, și pascanu a scăpat din marcaj dar a lovit-o prost inspirat pe portar ca aveam 2-1, tânărul batav a avut noroc la golul lor.