INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  BELGIA

VIDEO Al 6-lea meci consecutiv fără victorie pentru Rednic pe banca lui Mouscron! Eșec în ultima etapă

Articol de GSP - Publicat duminica, 05 noiembrie 2017 12:59

A trecut mai bine de o lună de la ultima victorie a lui Mircea Rednic pe banca lui Mouscron. În ultimele 6 etape formația românului n-a mai reușit să câștige.

VEZI AICI VIDEO

A remizat de 3 ori și a pierdut 3 partide. Ultimul eșec a fost aseară, cu Waasland-Beveren, scor 0-2.

Morioka a deschis scorul în minutul 25, iar în minutul 61 Ampomah a făcut 2-0 pentru Beveren, care a depășit-o pe Mouscron în clasament.

Echipa lui Mircea Rednic a ajuns pe locul 8 în clasament, cu 19 puncte, la două puncte de locul 5 și cu doar 3 peste poziția cu numărul 12.

Laszlo Pinocchio » Dioszegi și-a vândut onoarea pentru „peste un milion”. De la „ca să arăt tuturor din România că nu facem blaturi” la „100% Ștefănescu nu e de vânzare pentru FCSB”
Dinamo, victorie uriașă în instanță » „Câinii”, undă verde pentru ieșirea din insolvență

„Scaunul dentistului din Hong Kong!” » Momentul NEBUN cu Paul Gascoigne la Euro 1996: „Păcat că era glucoză în sticlă, nu gin ...”

Leonard Doroftei despre averea strânsă: „M-au vândut în Canada. Aveam de toate, dar nu aveam nimic”