INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  BULGARIA

VIDEO Keșeru face spectacol în Bulgaria! Două goluri și o pasă de gol în victoria lui Ludogoreț

Articol de GSP - Publicat duminica, 30 septembrie 2018 09:41

Ludogoreț a făcut spectacol în etapa a 10-a din Bulgaria, câștigând cu 5-1 cu Cherno More.

Claudiu Keșeru, 31 de ani, a fost omul meciului, marcând de două ori și oferind o pasă de gol. În minutul 47, atacantul român a primit o pasă în careu, a preluat și a marcat cu un șut de la 11 metri. Keșeru a înscris și ultimul gol al partidei, în minutul 71. Acesta a șutat perfect, la vinclu, de la 17 metri.

Cosmin Moți și Claudiu Keșeru au fost integraliști, iar May Mahlangu a intrat în minutul 74. Dragoș Grigore nu a fost în lot, fiind accidentat. După 10 etape, Ludogoreț are 23 de puncte și este pe locul doi, cu două mai puțin decât liderul Levski Sofia.

7 goluriîn 18 meciuri are Keșeru în acest sezon pentru Ludogoreț

Vezi și: VIDEO Budescu, genial în ultimul meci al lui Șumudică din Arabia Saudită » Al-Shabab e neînvinsă după 4 etape

Interviu ȘOCANT cu fostul internațional român care deține o școală de fotbal: „80% dintre români susțin Rusia. Știm cu toții ce este Ucraina - rahat!” » GSP l-a contactat azi: „Îmi mențin afirmațiile!”

Retragere-șoc în tenis! Nici măcar nu și-a anunțat fanii, dar a cerut să fie scoasă din programul de testare antidoping