Program Eurosport 1
Vineri | |
07:30 | Motociclism de anduranţă: Campionatul Mondial Bol d'Or |
09:30 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Galeria Vedetelor Rio 2016 |
10:30 | Mixt SPEED | Finala |
11:00 | Snooker: Openul Mondial |
13:00 | Săgeata Valonă |
13:45 | Turul Alpilor | Etapa a patra |
14:30 | Turul Alpilor | Etapa a cincea |
16:30 | Snooker: Openul Mondial |
18:30 | Motociclism de anduranţă: Campionatul Mondial Bol d'Or |
20:30 | Turul Alpilor | Etapa a cincea |
22:00 | Snooker: Openul Mondial |
00:00 | Turul Alpilor | Etapa a cincea |
01:30 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Galeria Vedetelor Rio 2016 |
02:30 | FIA WEC | Qatar 1812 km |
04:00 | Snooker: Campionatul Mondial Sheffield |
Sambata | |
06:00 | Ciclism: Seria Pro - Turul Alpilor |
07:30 | FIA WEC | Qatar 1812 km |
09:30 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Galeria vedetelor - Tokio 2020 |
10:30 | Snooker: Campionatul Mondial Sheffield |
12:00 | Snooker: Campionatul Mondial Sheffield |
15:00 | Mountain bike: Cupa Mondială Mairipora |
15:45 | Mountain bike: Cupa Mondială Mairipora |
16:30 | Snooker: Campionatul Mondial Sheffield |
19:30 | Marathon | |
20:45 | Snooker: Campionatul Mondial Sheffield |
00:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - Cursa Amstel Gold |
00:45 | Ciclism: Circuitul Mondial - Săgeata Valonă |
01:30 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Galeria vedetelor - Tokio 2020 |
02:30 | Marathon | |
04:00 | Snooker: Campionatul Mondial Sheffield |
Duminica | |
06:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - Săgeata Valonă |
07:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - Săgeata Valonă |
08:00 | Marathon | |
09:30 | SUPERBIKE |
10:30 | Superbike: Campionatul Mondial Olanda |
11:30 | Ciclism: Seria Pro - Turul Turciei |
13:30 | Ciclism: Circuitul Mondial - Liege - Bastogne - Liege |
17:45 | Ciclism: Seria Pro - Turul Turciei |
17:55 | Ciclism: Circuitul Mondial - Liege - Bastogne - Liege |
19:15 | Mountain bike: Cupa Mondială Araxa |
21:00 | Snooker: Campionatul Mondial Sheffield |
00:00 | Marathon | |
01:30 | Ciclism: Circuitul Mondial - Liege - Bastogne - Liege |
02:30 | FIA WEC | Cursa de 6 ore de la Imola |
04:00 | Snooker: Campionatul Mondial Sheffield |
Luni | |
06:00 | Ciclism: Seria Pro - Turul Turciei |
07:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - Liege - Bastogne - Liege |
08:00 | Snooker: Campionatul Mondial Sheffield |
09:30 | Marathon | |
11:00 | Snooker: Campionatul Mondial Sheffield |
12:00 | Snooker: Campionatul Mondial Sheffield |
15:00 | Motociclism de anduranţă: Campionatul Mondial Cursa de 24 de ore de la Le Mans |
16:30 | Snooker: Campionatul Mondial Sheffield |
19:30 | Ciclism: Seria Pro - Turul Turciei |
20:00 | Mountain bike: Cupa Mondială Araxa |
20:40 | Minutul |
20:45 | Snooker: Campionatul Mondial Sheffield |
00:00 | Minutul |
00:05 | Ciclism: Circuitul Mondial - Liege - Bastogne - Liege |
01:30 | Ciclism: Circuitul Mondial - Liege - Bastogne - Liege |
02:30 | Marathon | |
04:00 | Snooker: Campionatul Mondial Sheffield |
Marti | |
06:00 | Ciclism: Seria Pro - Turul Turciei |
07:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - Liege - Bastogne - Liege |
08:00 | Snooker: Campionatul Mondial Sheffield |
09:30 | Motociclism de anduranţă: Campionatul Mondial Cursa de 24 de ore de la Le Mans |
10:55 | Minutul |
11:00 | Snooker: Campionatul Mondial Sheffield |
12:00 | Snooker: Campionatul Mondial Sheffield |
15:00 | FIA WEC | Cursa de 6 ore de la Imola |
16:30 | Snooker: Campionatul Mondial Sheffield |
19:30 | Ciclism: Ciclism Show |
20:00 | Ciclism: Seria Pro - Turul Turciei |
20:45 | Snooker: Campionatul Mondial Sheffield |
00:00 | FIA WEC | Cursa de 6 ore de la Imola |
01:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Romandiei |
02:30 | Motociclism de anduranţă: Campionatul Mondial Cursa de 24 de ore de la Le Mans |
04:00 | Snooker: Campionatul Mondial Sheffield |
Miercuri | |
06:00 | Ciclism: Seria Pro - Turul Turciei |
07:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Romandiei |
08:00 | Snooker: Campionatul Mondial Sheffield |
09:30 | Curse auto de anduranţă: Campionatul Mondial Cursa de 6 ore de la Imola |
11:00 | Snooker: Campionatul Mondial Sheffield |
12:00 | Snooker: Campionatul Mondial Sheffield |
15:00 | Mountain bike: Cupa Mondială Araxa |
15:30 | Mountain bike: Cupa Mondială Araxa |
16:30 | Snooker: Campionatul Mondial Sheffield |
19:30 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Forţa Jocurilor Olimpice |
20:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Romandiei |
20:45 | Snooker: Campionatul Mondial Sheffield |
00:00 | Călărie: Cupa Mondială Riyadh |
01:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Romandiei |
02:00 | Ciclism: Seria Pro - Turul Turciei |
02:30 | Ciclism: Circuitul Mondial - Liege - Bastogne - Liege |
04:00 | Snooker: Campionatul Mondial Sheffield |
Joi | |
06:00 | Ciclism: Seria Pro - Turul Turciei |
07:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Romandiei |
08:00 | Mountain bike: Cupa Mondială Araxa |
08:45 | Mountain bike: Cupa Mondială Araxa |
09:30 | Snooker: Campionatul Mondial Sheffield |
11:30 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Forţa Jocurilor Olimpice |
12:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Romandiei |
13:00 | FIA WEC | Cursa de 6 ore de la Imola |
14:00 | Snooker: Campionatul Mondial Sheffield |
15:00 | Snooker: Campionatul Mondial Sheffield |
18:00 | Iahting: Spiritul iahtingului |
18:30 | Ciclism: Seria Pro - Turul Turciei |
20:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Romandiei |
20:45 | Snooker: Campionatul Mondial Sheffield |
00:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Romandiei |
01:30 | Ciclism: Seria Pro - Turul Turciei |
02:30 | Mountain bike: Cupa Mondială Araxa |
03:00 | Mountain bike: Cupa Mondială Araxa |
04:00 | Snooker: Campionatul Mondial Sheffield |