Luni
07:30 Snooker: Campionatul Britanic, la York, în Regatul Unit
09:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Pokljuka, în Slovenia
10:00 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix), la Vancouver, în Canada
12:00 Snooker: Campionatul Britanic, la York, în Regatul Unit
13:45 Schi fond: Cupa Mondială, la Beitostolen, în Norvegia
14:45 Schi alpin: Cupa Mondială, la Val d'Isère, în Franţa
15:15 Schi alpin: Cupa Mondială , în Franţa
15:45 Biatlon: Cupa Mondială, la Pokljuka, în Slovenia
16:15 Biatlon: Cupa Mondială, la Pokljuka, în Slovenia
16:45 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix), la Vancouver, în Canada
18:00 Jocurile olimpice: Galeria vedetelor Salt Lake City - Final
19:00 Jocurile olimpice: Galeria Vedetelor PyeongChang, hochei pe gheaţă
19:45 Schi fond: Cupa Mondială, la Beitostolen, în Norvegia
20:45 Schi alpin: Cupa Mondială, la Val d'Isère, în Franţa
21:15 Schi alpin: Cupa Mondială , în Franţa
21:40 Ştirile Eurosport
21:45 Biatlon: Cupa Mondială, la Pokljuka, în Slovenia
22:15 Biatlon: Cupa Mondială, la Pokljuka, în Slovenia
22:45 Schi fond: Cupa Mondială, la Beitostolen, în Norvegia
23:30 Jocurile olimpice: Galeria vedetelor Salt Lake City - Final
00:30 Jocurile olimpice: Galeria Vedetelor PyeongChang, hochei pe gheaţă
01:15 Omnisport: Watts
01:25 Ştirile Eurosport
01:30 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix), la Vancouver, în Canada
02:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Val d'Isère, în Franţa
03:00 Schi alpin: Cupa Mondială , în Franţa
03:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Pokljuka, în Slovenia
04:00 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
05:30 Schi fond: Cupa Mondială, la Beitostolen, în Norvegia
Marti
06:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Pokljuka, în Slovenia
07:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Pokljuka, în Slovenia
07:30 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
09:30 Omnisport: Watts
10:15 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix), la Vancouver, în Canada
11:15 Schi fond: Cupa Mondială, la Beitostolen, în Norvegia
12:00 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
14:00 Schi fond: Cupa Mondială, la Beitostolen, în Norvegia
15:00 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix), la Vancouver, în Canada
17:00 Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS, la, Statele Unite
18:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Pokljuka, în Slovenia
18:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Pokljuka, în Slovenia
19:00 Schi fond: Cupa Mondială, la Beitostolen, în Norvegia
19:30 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix), la Vancouver, în Canada
21:15 Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS, la, Statele Unite
22:40 Ştirile Eurosport
22:45 Omnisport: Watts
23:30 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix), la Vancouver, în Canada
01:25 Ştirile Eurosport
01:30 Omnisport: Watts
02:25 Ştirile Eurosport
02:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Pokljuka, în Slovenia
03:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Pokljuka, în Slovenia
03:30 Schi fond: Cupa Mondială, la Beitostolen, în Norvegia
04:00 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
05:30 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix), la Vancouver, în Canada
Miercuri
07:30 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
09:30 Motocros acrobatic: Noaptea săriturilor, la Shenzhen, în China
10:30 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix), la Vancouver, în Canada
12:30 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
14:00 Motocros acrobatic: Noaptea săriturilor, la Shenzhen, în China
15:00 Formula e: Campionatul FIA
16:00 Schi fond: Cupa Mondială, la Beitostolen, în Norvegia
16:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Pokljuka, în Slovenia
17:00 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix), la Vancouver, în Canada
19:00 Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS, la, Statele Unite
20:15 Biatlon: Cupa Mondială, la Pokljuka, în Slovenia
20:45 Biatlon: Cupa Mondială, la Pokljuka, în Slovenia
21:10 Ştirile Eurosport
21:15 Motocros acrobatic: Noaptea săriturilor, la Shenzhen, în China
22:15 Formula e: Campionatul FIA
23:15 Biatlon: Cupa Mondială, la Pokljuka, în Slovenia
23:45 Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS, la, Statele Unite
01:25 Ştirile Eurosport
01:30 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix), la Vancouver, în Canada
03:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Pokljuka, în Slovenia
04:00 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
05:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Pokljuka, în Slovenia
Joi
06:00 Formula e: Campionatul FIA
06:30 Motocros acrobatic: Noaptea săriturilor, la Shenzhen, în China
07:30 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
09:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Pokljuka, în Slovenia
10:00 Formula e: Campionatul FIA
10:30 Motocros acrobatic: Noaptea săriturilor, la Shenzhen, în China
11:30 Sporturi de iarnă: În urmărirea istoriei
12:00 Tenis de masă: Finalele Circuitului Mondial, la Inchon, în Coreea de Sud
13:30 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
14:45 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
16:30 Tenis de masă: Finalele Circuitului Mondial, la Inchon, în Coreea de Sud
17:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
18:30 Motocros acrobatic: Noaptea săriturilor, la Shenzhen, în China
19:30 Schi fond: Cupa Mondială, la Beitostolen, în Norvegia
20:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Val Gardena, în Italia
21:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
21:55 Ştirile Eurosport
22:00 Jocurile olimpice: Galeria vedetelor Salt Lake City - Final
23:00 Jocurile olimpice: Galeria Vedetelor PyeongChang, hochei pe gheaţă
23:45 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
01:00 Formula e: Campionatul FIA
01:30 Formula e: Campionatul FIA
01:55 Ştirile Eurosport
02:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
03:00 Motocros acrobatic: Noaptea săriturilor, la Shenzhen, în China
04:00 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
05:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Val Gardena, în Italia
Vineri
06:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
07:30 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
09:30 Fotbal: Cupa Mondială U17, în Uruguay
10:45 Sporturi de iarnă: În urmărirea istoriei
11:15 Tenis de masă: Finalele Circuitului Mondial, la Inchon, în Coreea de Sud
12:00 Tenis de masă: Finalele Circuitului Mondial, la Inchon, în Coreea de Sud
15:30 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
20:00 Fotbal: Cupa Mondială U17, în Uruguay
20:55 Ştirile Eurosport
21:00 Ciclism: Cupa Mondială pe velodrom, la Londra
00:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială , în Elveţia
00:55 Ştirile Eurosport
01:00 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
02:25 Ştirile Eurosport
02:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială , în Elveţia
03:15 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
04:00 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
05:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială , în Elveţia
Sambata
06:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
07:30 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
09:15 Tenis de masă: Finalele Circuitului Mondial, la Inchon, în Coreea de Sud
10:15 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
11:15 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
12:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Val Gardena, în Italia
13:00 Schi alpin: Cupa Mondială , în Italia
14:45 Schi fond: Cupa Mondială, la Davos, în Elveţia
16:15 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
18:30 Formula e: Campionatul FIA , în Arabia Saudită
19:15 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Engelberg, în Elveţia
20:10 Ştirile Eurosport
20:15 Ciclism: Cupa Mondială pe velodrom, la Londra
23:15 Călărie: Circuitul Campionilor Global, la Praga, în Cehia
00:15 Formula e: Campionatul FIA , în Arabia Saudită
00:55 Ştirile Eurosport
01:00 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
02:25 Ştirile Eurosport
02:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Engelberg, în Elveţia
03:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
04:00 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
05:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Engelberg, în Elveţia
Duminica
07:00 Formula e: Campionatul FIA , în Arabia Saudită
07:30 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
09:30 Schi alpin: Cupa Mondială , în Italia
10:30 Schi fond: Cupa Mondială, la Davos, în Elveţia
11:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Engelberg, în Elveţia
12:30 Schi fond: Cupa Mondială, la Davos, în Elveţia
13:45 Schi fond: Cupa Mondială, la Davos, în Elveţia
14:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
15:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
16:30 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
18:00 Schi fond: Cupa Mondială, la Davos, în Elveţia
18:45 Schi fond: Cupa Mondială, la Davos, în Elveţia
19:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Engelberg, în Elveţia
20:55 Ştirile Eurosport
21:00 Ciclism: Cupa Mondială pe velodrom, la Londra
00:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
00:55 Ştirile Eurosport
01:00 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
02:25 Ştirile Eurosport
02:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Engelberg, în Elveţia
03:15 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
04:00 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit