Postat de samertx pe 29 Noiembrie 2018, 22:53

Neah. :)) Te duci la defilare? :))

dinamo_fan
dinamo_fan  •  30 Noiembrie 2018, 00:23
Postat de redbuldog pe 30 Noiembrie 2018, 00:13

Si Missaoui e portar ,mare",curand te vei convinge,iar greselile fac parte din joc,se poarta la echipe mai mari,ce la Szeged sau Paris nu se vad..!?Ba da,dar sunt cate 2-3 pe meci..

pai asta e. noi am facut 2-3 greseli copilaresti doar in ultimul minut cand puteau da aia 2-3 goluri dar a scos Saed. e genul de atitudine care, cel putin pentru mine, sterge cu buretele si marea parte a lucrurilor bune facute de baieti. trebuie sa intelegem ca un meci se joaca cap-coada, nu pana in inutul 58 sau 59 si nu pana ai 3-4 goluri avans. personal nu am vazut ca baietii sa fi inteles multe din meciul de la Elverum...dar poate mi s-a parut doar mie.

samertx
samertx  •  30 Noiembrie 2018, 00:19
Postat de samertx pe 29 Noiembrie 2018, 23:48

BĂi, dacă vin pe acolo s-ar putea să-ți faci testul ADN, metre. Cum te cheamă după mamă? :))

Nu glumesc, tinere. S-ar putea să fii fiul ploii fară să știi. :))

samertx
samertx  •  30 Noiembrie 2018, 00:13
Postat de samertx pe 30 Noiembrie 2018, 00:10

Am bătut, nu contează părerea ta. Nu contează părerea mea, nu contează părerea nimănui, metre. Îți pun o piesă? :))

redbuldog
redbuldog  •  30 Noiembrie 2018, 00:13
Postat de dinamo_fan pe 29 Noiembrie 2018, 23:55

cu tot lotul inchegat, daca nu era Saed in poarta nu cred ca bateam azi. corect, probabil fara Bannnour s-ar fi intamplat acelasi lucru, ca a tinut echipa in spate toata prima repriza. cei 2 au fost senzationali. pentru asteptarile mele raman insa prea multe greseli copilaresti si ratari nepermise de pe semicerc.