Comentarii (45)
251809008486653
Ghita Ghee  •  12 Februarie 2018, 19:24

Gsp. Sa scrieti si despre victoria lu Niculescu vre.o 3 zile. Ca de Halep mi.sa pus pe........cate articole ii dedicati.Ori nu da bine la rating:D

catalynn
catalynn  •  12 Februarie 2018, 19:23

Hai sa ii vedem acum pe tihi si WowMasha :-)))) Cum sa mananci ma bataie de la o necajita ca Monica?! :-))))) Bravo tata, sincere felicitari!!!!

merace
merace  •  12 Februarie 2018, 19:21

Deci Monica Niculescu e acum prima romanca cu scor pozitiv la Sharapova?! HAI ROMANIA!

onduku
onduku  •  12 Februarie 2018, 19:19

Ce v-am spus ieri? Ca Petkovic jucase bine in meciul din Rusia impotriva lui Begu, si pierduse. Iar Niculescu e jucatoare, o atleta fenomenala dar cu-n stil atipic. Monica a distrus-o pe Petkovic aici, ma asteptam sa aiba sanse la Sharapova. Plus ca are un joc atipic...

respect2014
respect2014  •  12 Februarie 2018, 19:10

No pills no wins?

merace
merace  •  12 Februarie 2018, 18:57

2-1 Monica, hai cu break-ul! Acum parca e mai usor sa faca break, daca serviciul rusoaicei nu intra.

merace
merace  •  12 Februarie 2018, 18:53

Mi se pare evident ca Sharapova nu mai e ce era inainte de suspendare. A revenit in turnee de 10 luni, dar inca nu a intrat in Top 40, si trebuie sa munceasca din greu cu fiecare jucatoare din Top 50, si nici nu mai castiga asa mult. O fi si varsta, si efectul pauzei, poate si efectul lipsei de meldoium, nu stiu...

merace
merace  •  12 Februarie 2018, 18:45

HAI MONICA! Meciul s-a echilibrat, dar serviciul Mariei e in scadere, a facut 6 duble greseli in setul 2 fata de 4 in primul set, iar Monica a facut doar 2 in total!

catalynn
catalynn  •  12 Februarie 2018, 18:42

Greu, foarte greu fara Meldonium .... Insa s-a dus la vestiar, vine de acolo pe cai mari, cum a facut si in finala de la RG. Hai Monica, pe ea pe mama ei! :-))))