Postat de borcea_cel_pacalit_de_jiji pe 22 Mai 2022, 11:57

Și eu care cream că ești fericit / în extaz pentru că ai apucat bilet la operă / teatru / galerie de artă ... hopa, dar stai să văd cu ce echipă ții...aaaa, clar, n-ai tu treabă cu ce am enumerat mai sus!

A fugit la Semeghin spaima sticlelor de vin

catalincj
catalincj  •  22 Mai 2022, 22:29
Postat de ivnastase pe 22 Mai 2022, 10:49

S-a finalizat cu gol faza, de aceea s-a dat galben. Asta scrie în regulament, dar e ușor să comentezi fără să te informezi.

Atacul violent nu este iertat daca se finalizează cu gol. Informează-te tu baiete.

tororosso
tororosso  •  22 Mai 2022, 15:27

Jucătorii și-ar găsi alte echipe ? Cine poate accepta asemenea gloabe care nici gratuit nu pot prinde o echipă . Poate în liga Satelor .

tomthompson
tomthompson  •  22 Mai 2022, 14:05
Postat de jean_valjean pe 22 Mai 2022, 13:38

Frica ? Joci tu ? Ba, tu o sa fii mai afectat decat noi daca pica Dinamo...tu respiri doar ptr a ura Dinamo si a vorbi despre Dinamo ! Prima repriza putea sa fie 4-0 lejer..nu se supara nimeni ! A doua repriza a aratat ca putem intoarce soarta barajului fara probleme, mai ales daca revin Rodriguez , Gradinaru , Mirko,si vom incepe si cu Ivanov . Si cred ca pe langa toate astea mai avem si alte atuuri...pe care le stii si tu ! In rest..iti dau dreptate cand zici ca Dinamo daca cade dispare sau merge la liga 4... sunt si dinamovisti naivi care cred ca merg la liga 2 ..ca isi revin cu datoriile si promoveaza imediat. Unul dintre ei a debitat ieri nici prostii toata ziua pe aici...a tras a paguba..l am injurat toata ziua !

really? deci tu propui ca solutie sa schimbi jumatate de echipa la retur? wtf? gradinaru? ce naiba ai fumat? ala este cel mai slab jucator din istorie. nu vad sa fie mare diferenta intre jucatorii care au jucat la cluj si cei care o sa joace la Bucuresti. pai a doua repriza a aratat ca si daca joaca u cluj in 10,tot va da gol si voi tot nu reusiti sa dati gol.

jean_valjean
jean_valjean  •  22 Mai 2022, 13:38
Postat de tomthompson pe 22 Mai 2022, 13:02

mie personal imi este foarte frica de faptul ca vitanul tau barzesti este o echipa de bl999atisti si s-ar putea sa umble la jucatorii lui u cluj pentru retur. mai mult,nu conetaza golul in deplasare,deci si daca da u cluj un gol,nu-i totul gata cum ar fii normal daca conta golul in deplasare. dar totusi,pentru un gol dat de u cluj voi trebuie sa dati 3 doar pentru a merge in prelungiri.nu ati mai batut voi la o diferenta de 2 goluri o echipa nedepunctata de vreo 2 ani.

anti_fcsb_superliga_psg_bayern
anti_fcsb_superliga_psg_bayern  •  22 Mai 2022, 13:27

Acest individ este rusinea Romaniei.

tomthompson
tomthompson  •  22 Mai 2022, 13:02
Postat de jean_valjean pe 22 Mai 2022, 12:21

Ba dar destepti va mai credeti unii ! Despre tine chiar aveam o parere ok ! Clinceni a fost tot timpul sub Dinamo...deci nu din cauza depunctarii i am depasit ! Gazul avea vreo 6 puncte peste noi, adevarat..dar nu a adunat nici un punct in play out, noi am facut destule..i am fii depasit si fara depunctare ! Daca vroiai sa faci pe desteptul..puteai sa spui ca gazul daca nu avea probleme si nu pierdea jucatorii..era altceva ! Dar asa si noi daca nu aveam probleme cu banii , cu jucatorii..poate eram campioni cu 1 milion de puncte si in grupele champions league ! Multi va grabiti sa loviti in ranitul de la pamant..dar sa nu cumva sa aveti vreo surpriza pe 29 !

cirus11
cirus11  •  22 Mai 2022, 12:35
Postat de dani_coman pe 22 Mai 2022, 09:44

Arbitrul i-a tinut in viata pe dinamo pentru retur...eram sigur ca o sa le dea o mana de ajutor...la faza cand U Cluj a marcat in minutul 14,portarul lor trebuia sa ia rosu direct la faultul ala violent..a lasat bine avantaj,dar dupa ce s-a inscris trebuia sa ii dea rosu direct portarului...astfel,ei jucau aproape 80 de minute cu tot cu prelungiri,cu om in minus..probabil ca era 3-0 sau 4-0 si barajul era transat deja din meciul tur..dar cum arbitrii Romani is fricosi din cale afara,sa nu rupa echilibru,ca era numai minutul 14,nici macar galben nu a primit portarul..ceva de noaptea mintii...daca a gresit ,mai ales ,atat de evident,da rosu si la revedere..nu conteaza ce echipa ii sau ce minut...daca era portarul lui U Cluj,pun pariu ca lua rosu direct...mizerie de arbitru...sper sa mearga in B securistii,ca apoi sa se desfiinteze..oricum numai s-ar chinui daca raman in prima Liga..pe ideea ,impuscati-i sa nu se mai chinuie..daca se salveaza sa ii multumeasca arbitrului,ca el i-a tinut in meci sa mai aiba sperante si pentru retur..