Comentarii (89)
observator_federal  •  13 Ianuarie 2021, 09:11

E regretabil că după cei 7 ani de acasă, tinerii fotbaliști fecesebiști ajung să fie "modelați" de unul ca Meme, al cărui stil în postările pe Social Media l-au preluat vezi "Am scăpat de o bucată" al lui Crețu, sau acest ultim mesaj al lui Man, care seamănă cu un veritabil AMR, scrijelit pe pereții celulei de un condamnat.... Și mediatizarea promptă în massmedia a mesajelor celor doi trădează influența lui Meme. Marketing cu cazier.

undoi3  •  13 Ianuarie 2021, 02:13

asa ,asa sa le faca ,si eu ma retrag ,NB !:))

adriann_  •  13 Ianuarie 2021, 02:08

Nu nenorocitule batut de soarta, daca castiga AFC-ul inseamna ca RAPID N-A FALIMENTAT NICIODATA. Iar daca pierde AFC-ul UNTEM IN SITUATIA OTELULUI, CARUIA FORURILE INTERNATIONALE I-AU RECUNOSCUT PALMARESUL CUMPARAT LA LICITATIE. CULCA-TE PLANGAND, ASA CUM MERITI HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHA

roja_azul76  •  13 Ianuarie 2021, 00:59
Postat de undoi3 pe 13 Ianuarie 2021, 00:53

***

Perfect de acord..am spus-o si eu! Nu-i in regula de loc, dar bineinteles ca el, sarmanul, nu realizeaza acest lucru!:))

roja_azul76  •  13 Ianuarie 2021, 00:43
Postat de adriann_ pe 13 Ianuarie 2021, 00:38

Ajunge sa te uiti in oglinda ma Scorpie si sa spui "arata-te randoome" HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAAHHAAHHAAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHAH

Da de unde, prapaditule? Ti-a tocat nervii atat de tare, incat ai inceput sa-l vezi peste tot!:) Randoom e mai vechi pe GSP decat oricare dintre noi! E aberant sa sustii ca eu as fi randoom! Dar tu..da-i inainte!:))

ares123  •  13 Ianuarie 2021, 09:18
Postat de observator_federal pe 13 Ianuarie 2021, 09:11

E regretabil că după cei 7 ani de acasă, tinerii fotbaliști fecesebiști ajung să fie "modelați" de unul ca Meme, al cărui stil în postările pe Social Media l-au preluat vezi "Am scăpat de o bucată" al lui Crețu, sau acest ultim mesaj al lui Man, care seamănă cu un veritabil AMR, scrijelit pe pereții celulei de un condamnat.... Și mediatizarea promptă în massmedia a mesajelor celor doi trădează influența lui Meme. Marketing cu cazier.

Asta cu AMR-ul , eu o stiu din armata, tu vad ca ai ceva amintiri din celula.

the_fixer  •  13 Ianuarie 2021, 08:08

Baiatul asta tipa e fericire dupe ce stapanul Becali a cumparat Cupa: sa vina cupa in Beceni! La varsta mea am stangul mai bun decat Denis Man si dreptul decat Ianis Hagi la orice ora din zi si noapte!

Cel Bun Parioru  •  13 Ianuarie 2021, 07:45

Juventus, Milan si Inter au intensificat campania de transferuri cand au auzit ca vine ,,Uraganul,, din Romania la Parma. Ei nu stiu insa ca e doar putina ,,apa de ploaie,,.

bridges  •  13 Ianuarie 2021, 07:07

Daca nu e Parma atunci sigur e Real Madrid sau Barcelona. :))))))))

dobrin  •  13 Ianuarie 2021, 01:37
Postat de pigforever2 pe 13 Ianuarie 2021, 00:10

Nu e chiar asa de greu sa cauti pe duckduckgo informatii despre transferuri in Italia. Ai acolo toate publicatiile care se respecta Am pus mai jos un mix de stiri despre Dennis Man...Parma si Fiorentina se intereseaza de el. Chiar nu se apuca aia sa scrie daca nu sunt discutii. Ca se face sau nu, asta e alta discutie si suma de 15 milioane nu se atinge, probabil 10-12. Daca a plecat Mihaila care fata de Man e la categoria pitici, vorbim de ce vrei tu, meciuri in campionat, in cupe europene, goluri, nationala, pe 8 milioane, nu e greu sa plece MAN pe 10-12 + bonusuri

Am cautat si uite rezultatul: "Missing Parma Man with *** found safe" :)))))))))))))))))))))))))))