Comentarii (20)

sorinvision  •  12 Septembrie 2019, 10:11

Primarula de Genoiu, gazonul solicitat de Victor Piturca costa 200.000 euro. La meciul cu Steaua, Primaria municipiului Craiova va incasa din vazarea de bilete minim 300.000 lei, adica 1/3 din valoarea gazonului solicitat. Primarula, tu te joci cu focul, daca nu faci gazonul. Nu uita ca in tribune vor fi 30.000 votanti si nu uita ca peste 9 luni sunt localele, asa ca, primarula fa gazonul si peste 9 luni in play-off, vei auzi sloganul la galerie: "Genoiu, primar la primarie!"...altfel poate auzi: "Ragalie, primar la primarie!"

cneius  •  11 Septembrie 2019, 22:20

E cald al naibii in octombrie, trebuiau ventilatoare si au ajuns prea tirziu :))

lionforever  •  11 Septembrie 2019, 22:19
Postat de Laurentiu Marica pe 11 Septembrie 2019, 18:41

*** urmareste ce a spus la ultima conferinta de presa , clonati ***

Intre a spune ca " eu cred ca un gazon hibrid iarba cu artificial este bun" si a cere in mod expres sa se monteze un asa gazon e o diferenta imensă bai prostule. Du-te la ajica ca trebuie sa ciopliti capriorii pentru tribuna 1!

Laurentiu Marica  •  11 Septembrie 2019, 18:41
Postat de lionforever pe 11 Septembrie 2019, 18:36

FAKE NEWS! Pițurcă nu a cerut nimic. ATENȚIE!!! SITE SPECIALIZAT IN FAKE NEWS.

*** urmareste ce a spus la ultima conferinta de presa , clonati ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

lionforever  •  11 Septembrie 2019, 18:36

FAKE NEWS! Pițurcă nu a cerut nimic. ATENȚIE!!! SITE SPECIALIZAT IN FAKE NEWS.

stefy29  •  11 Septembrie 2019, 16:34

Sa se implice DNA-ul pentru ca stadionul comunitatii este folosit gratuit de o clona ieftina.

dansy  •  11 Septembrie 2019, 15:24

Genoiu-cel mai slab si hot primar al Craiovei.Daca veniti in Craiova sa vedeti cate zeci de mii de borduri s-au schimbat si unde trebuie si unde nu trebue si sa vedeti cum a crescut dimensiunea lor ca ,de,se vand la tona!M ai nou se pun si prin parcarile dintre blocuri tot asa uriase existand riscul major ca multi dintre soferii care parcheaza acolo sa-si loveasca masinile.Ma mult spatiile de parcare si asa insuficiente s-au micsorat.Gandire PSD-ista.

dansy  •  11 Septembrie 2019, 15:18
Postat de Eugen Pan pe 11 Septembrie 2019, 11:22

Rotaru ar trebui sa se implice si sa punael gazonul acolo..binenteles apoi isi ia banii din chiria oferita primariei.

Si mie mi se pare ca este o idee excelenta.Pe Arena Nationala s-a stat 2 luni si gazonul a fost tot prost asa ca Genoiu ar trebui sa stie acest lucru nu sa vina cu o asemenea solutie.Si eu cred ca dl Rotaru trebuie sa se implice rapid.

dansy  •  11 Septembrie 2019, 15:15
Postat de Daniel Irimescu pe 11 Septembrie 2019, 11:27

Fara olguta nu aveti cel mai frumos stadion din tzara. Al doilea ca frumusete si capacitate e cel al lupilor galbeni. Cel mai bine intretinut gazon e cel al lui hagi

Ca sa te luminezi trebuie sa stii ca media temperaturilor la Craiova -vara- este de 33-36 de grade,pa cand la Ovidiu este mult mai racoare.

vladutz13  •  11 Septembrie 2019, 13:47

Gazonul nou de pe Arena Nationala a fost extraordinar de scump si deocamdata prost, ramane de vazut cat rezista.

  • 1
  • 2