Comentarii (31)

adriann_  •  15 Mai 2019, 14:24
Postat de baba.pricina pe 15 Mai 2019, 14:10

Cine e USR? Ți am mai explicat , dailynail, can can si alte surse care le citezi nu sunt viabile. Fac pariu că esti fan Wikipedia și Google și crezi că ești un Nostradamus nedescoperit. Ți am zis e grele....

Daca prostia ar durea tu ai umbla urland pe strada. :))) Daily Mail, The Sun samd nu pot fi luate in serios cand vine vorba de opinii, de politica, de manipulari emotionale de tot felul etc. Cand vine vorba de vietile diverselor celebritati astia sufla si in iaurt, pentru simplul motiv ca ASTA E PAINEA LOR, din astea traiesc, de-aia le cumpara zilnic milioane de englezi maculatura. Iar un proces cu cineva gen Gullit sau Van der Vart, adica oameni care au bani de avocati, se poate lasa cu daune de multe milioane, care acolo chiar se platesc. Ma rog, nu stau sa dau lectii azilantilor useristi, e clar cat te duce capul :)))

baba.pricina  •  15 Mai 2019, 14:10
Postat de adriann_ pe 15 Mai 2019, 14:07

Stiu ma, exemplele concrete sunt nasoale, can-can-uri etc, in schimb afirmatiile fara continut despre "procente" samd si cat de morali ar fi olandezii, alea sunt baza :)))) Inca nu te-ai inscris la USR? :)))

Cine e USR? Ți am mai explicat , dailynail, can can si alte surse care le citezi nu sunt viabile. Fac pariu că esti fan Wikipedia și Google și crezi că ești un Nostradamus nedescoperit. Ți am zis e grele....

adriann_  •  15 Mai 2019, 14:07
Postat de baba.pricina pe 15 Mai 2019, 14:02

Exact colegu, ești tipic mioritic și pitoresc! Succesului cu can can ul si personajele pe care le citezi ! :)))

Stiu ma, exemplele concrete sunt nasoale, can-can-uri etc, in schimb afirmatiile fara continut despre "procente" samd si cat de morali ar fi olandezii, alea sunt baza :)))) Inca nu te-ai inscris la USR? :)))

baba.pricina  •  15 Mai 2019, 14:02
Postat de adriann_ pe 15 Mai 2019, 14:01

Ma, mi-e mila de tine, sincer. Tu ai chitait aici niste aberatii iar eu ti-am dat exemple concrete care arata comportamentul grotesc al unor vedete olandeze (iar Gullit si Van der Vart chiar erau vedete pe merit, nu ca Dodel etc). In rest, ca sa-mi spui tu mie de calatorit prin Balcani, masturbare samd trebuie sa fii prea prost, asta ca sa nu ne mai invartim pe dupa corcodus cu eufemisme. :))

Exact colegu, ești tipic mioritic și pitoresc! Succesului cu can can ul si personajele pe care le citezi ! :)))

adriann_  •  15 Mai 2019, 14:04

Dar ma rog, poate esti vreunul dintre emigrantii aia tristi care au impresia ca plecatul din tara le-a marit coeficientul de inteligenta :))) Si care il urasc pe Dragnea nici ei nu stiu de ce, probabil pentru ca sunt asa de inteligenti incat nici nu pricep trebusoarele alea cu ROBOR samd...

adriann_  •  15 Mai 2019, 14:01
Postat de baba.pricina pe 15 Mai 2019, 13:51

Daca ai călătorit prin Balcani, recunosc nu am atâtea drumeții că ține :))) cat despre prostituție, este legală în multe tari din EU inclusiv în UK dacă știi să folosești legea, sa interpretezi. Însă vad că tu ești mai documentat in toate chestiile mondene, ceea ce îmi dă de gândit de cate *** dupe poze vechi cu Daniela Crudu, Daniel Iordachi oaie sau mai știu eu cu cine. Vezi că faci de ras "zidul galben"

Ma, mi-e mila de tine, sincer. Tu ai chitait aici niste aberatii iar eu ti-am dat exemple concrete care arata comportamentul grotesc al unor vedete olandeze (iar Gullit si Van der Vart chiar erau vedete pe merit, nu ca Dodel etc). In rest, ca sa-mi spui tu mie de calatorit prin Balcani, masturbare samd trebuie sa fii prea prost, asta ca sa nu ne mai invartim pe dupa corcodus cu eufemisme. :))

baba.pricina  •  15 Mai 2019, 13:51
Postat de adriann_ pe 15 Mai 2019, 13:48

N-ai calatorit tu toata viata cat am calatorit eu anul asta ;) Da, machedonii sunt mare exemplu de moralitate, vezi fata mai mare a lui becali care il ia cu acte pe ala care facea naveta intre Guresoaie si Crudu :)))) Insa cu olandezii n-ai nimerit-o, nu intamplator la ei era prostitutia legala si impozitata cand inca era teoretic ilegala in mai tot restul Europei etc etc. Iar daca te uiti la celebritatile lor pai deja Tamas si Dodel incep sa para doi stalpi ai societatii :))) https://www.thesun.co.uk/archives/news/373168/footie-ace-van-der-vaarts-model-ex-wife-had-affair-with-pilot/ (normal ca sunt linkuri din tabloide, cine naiba publica la aia asa ceva? doar la noi vezi "ziare de sport" cu asemenea "stiri"... ) Cireasa de pe tort: "Rafael is now expecting another child with Sylvie’s best friend, and former wife of teammate Khalid Boulahrouz, Sabia Boulahrouz."

Daca ai călătorit prin Balcani, recunosc nu am atâtea drumeții că ține :))) cat despre prostituție, este legală în multe tari din EU inclusiv în UK dacă știi să folosești legea, sa interpretezi. Însă vad că tu ești mai documentat in toate chestiile mondene, ceea ce îmi dă de gândit de cate *** dupe poze vechi cu Daniela Crudu, Daniel Iordachi oaie sau mai știu eu cu cine. Vezi că faci de ras "zidul galben"

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

adriann_  •  15 Mai 2019, 13:48
Postat de baba.pricina pe 15 Mai 2019, 13:37

Pai daca nici pe olandezi nu poți sa ii dai exemplu atunci pe cine? Albanezi, ***? Mai ieși si tu la aer (EU) că te tampesti de tot

N-ai calatorit tu toata viata cat am calatorit eu anul asta ;) Da, machedonii sunt mare exemplu de moralitate, vezi fata mai mare a lui becali care il ia cu acte pe ala care facea naveta intre Guresoaie si Crudu :)))) Insa cu olandezii n-ai nimerit-o, nu intamplator la ei era prostitutia legala si impozitata cand inca era teoretic ilegala in mai tot restul Europei etc etc. Iar daca te uiti la celebritatile lor pai deja Tamas si Dodel incep sa para doi stalpi ai societatii :))) https://www.thesun.co.uk/archives/news/373168/footie-ace-van-der-vaarts-model-ex-wife-had-affair-with-pilot/ (normal ca sunt linkuri din tabloide, cine naiba publica la aia asa ceva? doar la noi vezi "ziare de sport" cu asemenea "stiri"... ) Cireasa de pe tort: "Rafael is now expecting another child with Sylvie’s best friend, and former wife of teammate Khalid Boulahrouz, Sabia Boulahrouz."

baba.pricina  •  15 Mai 2019, 13:43

Alooooo nu am voie sa scriu machedoni? De ce cenzurati? Bai Presa lu Pește ce contine cuvantul machedon de il cenzurați? Voi lătrați toata ziua de libertatea presei și *** de genul dar voi manipulați și cenzurați cum vreți voi? Bine va fac aia prin Somalia si Orientul mijlociu de va invata minte!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

baba.pricina  •  15 Mai 2019, 13:37
Postat de adriann_ pe 15 Mai 2019, 13:35

Lasa ma visele cu procente ca nu face nimeni statistici cu chestii de-astea. :))) Tu ziceai de Cruyff si eu ti-am dat-o exemplu pe nepoata-sa care sarea de la negri (Gullit) la marocani (Badr Hari), ca sa nu fie acuzata de rasism desigur :))) Olandezii sunt oameni educati si cu inteligenta peste media altor popoare, dar ca sa-i dai exemplu de moralitate trebuie sa fii complet decuplat de la realitate.

Pai daca nici pe olandezi nu poți sa ii dai exemplu atunci pe cine? Albanezi, ***? Mai ieși si tu la aer (EU) că te tampesti de tot