FOTBAL  »  Superliga  »  FCSB - CFR CLUJ 1-1

Panduru a găsit vinovatul după FCSB - CFR: „Fără el, clujenii nu dădeau gol două zile”

Basarab Panduru dă vina pe Andrei Vlad după FCSB - CFR Cluj

Articol de GSP - Publicat marti, 04 mai 2021 09:03 / Actualizat marti, 04 mai 2021 09:26

FCSB și CFR Cluj au remizat în play-off-ul Ligii 1, după ce formația din Cluj a egalat în minutul 90+2.

Toate detaliile despre FCSB - CFR Cluj 1-1, AICI!

Basarab Panduru a analizat meciul dintre cele două rivale în lupta pentru titlu și consideră că portarul lui FCSB, Andrei Vlad, este vinovat la golul marcat de Andrei Burcă

Basarab Panduru dă vina pe Andrei Vlad

„FCSB a pierdut două puncte! Ocaziile mai mari le-a avut ea, putea face 2-0.

Aveai impresia că, dacă se joacă două zile, CFR nu va reuși să marcheze! O face în minutul 90+2, din lovitură liberă, prin Burcă. Vlad e vinovat! E a doua oară când e vinovat şi FCSB primeşte gol şi pierde puncte", a spus Panduru la TV Telekom Sport.

Între cele două echipe s-a jucat rar un fotbal de calitate. A fost o luptă confuză. Cei care au pierdut meciul sunt cei de la FCSB, dacă stăm să ne gândim la ocazii
– Cornel Dinu

4e nota primită de Vlad din partea GSP după FCSB - CFR Cluj

VIDEO Marius Bilașco: „Era important să nu pierdem! Golul nostru a plutit mereu în aer”

Citește mai multe știri despre FCSB – CFR Cluj:

Gigi Becali și-a distrus una dintre vedete: „Lasă-l să leșine pe teren! Nu îi era rușine? Mai vrea la echipe mari?” + Critică și un jucător absent

Tănase, „săgeți” către Gigi Becali? „Dacă termini schimbările în minutul 50... ce să faci?!”