Comentarii (20)

mozart  •  15 Mai 2019, 16:34
Postat de Ioan Gyorke pe 15 Mai 2019, 16:22

Unde e oare vremea Cine vine în groapă , Fară cinci nu scapă !

De ce ai scris „Cine” și „Fără” cu literă mare la început, în interiorul frazei ?! Unde e oare vremea când se făcea carte în țara asta ?

Ioan Gyorke  •  15 Mai 2019, 16:22

Unde e oare vremea Cine vine în groapă , Fară cinci nu scapă !

france.for.you  •  15 Mai 2019, 14:00
Postat de ios_ge pe 15 Mai 2019, 12:36

***, da'care echipa din mamaLiga 1 in afara de Craiova a rupt norii in tribune? Nu'sh daca la spectatori Dinamo e'ntro situatie mai rusinoasa decat echipa ta de suflet fîcî fîcîsîbî. Ia fa o comparatie sau pune'l pe ciracu' tau Manolache OO s'o faca. Da' nu vrei sa'i superi pe gigeii care'apar ca mushtele la laturile voastre.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Mecanicacd Srl  •  15 Mai 2019, 12:34

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ios_ge  •  15 Mai 2019, 12:36

***, da'care echipa din mamaLiga 1 in afara de Craiova a rupt norii in tribune? Nu'sh daca la spectatori Dinamo e'ntro situatie mai rusinoasa decat echipa ta de suflet fîcî fîcîsîbî. Ia fa o comparatie sau pune'l pe ciracu' tau Manolache OO s'o faca. Da' nu vrei sa'i superi pe gigeii care'apar ca mushtele la laturile voastre.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Belciug Gigi  •  15 Mai 2019, 12:18
Postat de nelu_faget pe 15 Mai 2019, 11:58

Minamo = rușine

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

nelu_faget  •  15 Mai 2019, 11:58
Postat de mozart pe 15 Mai 2019, 11:12

Dacă îi întrebi ce studii au, nu este exclus să auzim varianta...Spiru Oxford.

Minamo = rușine

vladutz13  •  15 Mai 2019, 11:31
Postat de luker pe 15 Mai 2019, 09:58

Pe romaneste, ce mizerie de articol ati putut concepe.

Pai de ce? Au prezentat niste cifre reale, chit ca te deranjeaza, dar stai linistit, nu bateti recordul cu doar 2 meciuri ramase.

serg_iordan  •  15 Mai 2019, 11:22
Postat de caminero pe 15 Mai 2019, 11:08

Pesemne că au simțit ei că nici Ion Oană și nici Ilie Oblemenco nu sînt variantele corecte, așa că au băgat din top ...

Apropo de oblemenco... de fapt numele stadionului nu are nicio legătura cu oblemenco... se numește ceva de genul STADION DE FOTBAL CRAIOVA...

mozart  •  15 Mai 2019, 11:12
Postat de caminero pe 15 Mai 2019, 11:08

Pesemne că au simțit ei că nici Ion Oană și nici Ilie Oblemenco nu sînt variantele corecte, așa că au băgat din top ...

Dacă îi întrebi ce studii au, nu este exclus să auzim varianta...Spiru Oxford.

  • 1
  • 2