Comentarii (69)
adriann_  •  20 August 2019, 00:24
Postat de hector13 pe 20 August 2019, 00:22

Uitasem sa te intreb...catre cine te vei indrepta cu papaturile dupa intemnitarea prea-iubitului conducator? Cu aia care se face de ras la fiecare discurs sau cu ala care are mai multe neveste decat procente?

"Cizmare, nu ma sus de sanda." google it.

hector13  •  20 August 2019, 00:22
Postat de adriann_ pe 20 August 2019, 00:15

Pe bune, te-ai gandit mult inainte sa scrii chestia asta? :))) Parca erai jurist? :))) Sa depun eu actiune in 2003-4-5 samd in legatura cu situatia clubului Steaua in ce calitate? :))) In rest, nu are rost sa discutam ce am vorbit eu si cu cine in timpul asta, verba volant scripta manent.

Uitasem sa te intreb...catre cine te vei indrepta cu papaturile dupa intemnitarea prea-iubitului conducator? Cu aia care se face de ras la fiecare discurs sau cu ala care are mai multe neveste decat procente?

adriann_  •  20 August 2019, 00:19
Postat de hector13 pe 20 August 2019, 00:17

Pai la ce Dumnezeu te dai....depuneai tu actiunea si venea sa o ratifice ministrul apararii.

Hai lasa prostiile, ca te dai si mai tare de gol, rade Sadiku de tine :)))

timm  •  20 August 2019, 00:19
Postat de sadikul pe 20 August 2019, 00:14

mai bine taceai ...Piturca are cupa campionilor si super cupa europei in CV ..nici regele nu are asa ceva !!

Belodedici e mai tare decat Piturca. Are mai mult.

steaua.libera  •  20 August 2019, 00:18

2 dintr-o lovitură, marca Piți. E ca pe teren, pragmatic.

adriann_  •  20 August 2019, 00:18
Postat de sadikul pe 20 August 2019, 00:14

mai bine taceai ...Piturca are cupa campionilor si super cupa europei in CV ..nici regele nu are asa ceva !!

Sint haiosi "tantareii" care se semneaza cu nume suedeze si una-doua incep sa-i dea cu "a uitat de unde bea lapte" :))) Astia se dau crestini dar zici ca se inchina la bani (la propriu).

hector13  •  20 August 2019, 00:17
Postat de adriann_ pe 20 August 2019, 00:15

Pe bune, te-ai gandit mult inainte sa scrii chestia asta? :))) Parca erai jurist? :))) Sa depun eu actiune in 2003-4-5 samd in legatura cu situatia clubului Steaua in ce calitate? :))) In rest, nu are rost sa discutam ce am vorbit eu si cu cine in timpul asta, verba volant scripta manent.

Pai la ce Dumnezeu te dai....depuneai tu actiunea si venea sa o ratifice ministrul apararii.

adriann_  •  20 August 2019, 00:15
Postat de hector13 pe 19 August 2019, 23:35

Daca zici tu...Din ce am vazut ca scrii nu esti totusi la categoria "nu ai tu scoala cata vacanta am eu" precum sunt majoritatea celor de aici ( inclusiv maimutoiul asta sadik). Pai atunci trebuia sa tu depui actiunea (la cat de stiutor esti) sau sa ii dai o duma lui Talpan sa o depuna el mai devreme. Poate ca timpul in cazul tau a fost mai scurt, dar inclusiv tu ai fost inselat.

Pe bune, te-ai gandit mult inainte sa scrii chestia asta? :))) Parca erai jurist? :))) Sa depun eu actiune in 2003-4-5 samd in legatura cu situatia clubului Steaua in ce calitate? :))) In rest, nu are rost sa discutam ce am vorbit eu si cu cine in timpul asta, verba volant scripta manent.

sadikul  •  20 August 2019, 00:14
Postat de Bjorn Larsson pe 19 August 2019, 23:59

Piturca ca fotbalist a fost un pomanagiu care nu muncea si nu alerga, si sa mai spunem ca atunci cind a antrenat Steaua lua multi bani de la Gigi Becali, a uitat de unde bea lapte, acum vine ca un nesimtit si spune ca FCSB nu este Steaua, nici tu nu esti antrenor si nici jucator nu ai fost asta e adevarul.

mai bine taceai ...Piturca are cupa campionilor si super cupa europei in CV ..nici regele nu are asa ceva !!

Bjorn Larsson  •  19 August 2019, 23:59

Piturca ca fotbalist a fost un pomanagiu care nu muncea si nu alerga, si sa mai spunem ca atunci cind a antrenat Steaua lua multi bani de la Gigi Becali, a uitat de unde bea lapte, acum vine ca un nesimtit si spune ca FCSB nu este Steaua, nici tu nu esti antrenor si nici jucator nu ai fost asta e adevarul.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7