Comentarii (221)

para.para  •  11 Februarie 2019, 01:32

Andrei Cristea a fost plasat strategic ***. Cat de inapoiata poate sa fie natia romana incat sa creada ca CSU Craiova si-a dorit transferul lui Andrei Cristea, dar asta e viata in romanika, ***.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

George Adrian Popescu  •  11 Februarie 2019, 00:13

Astazi Universitatea a renuntat la fotbalul spectacol, cu care ne obisnuise, in favoarea unei organizari foarte pragmatice impuse, poate, si de plecarea lui Mitrita si uite ca a invins cu 2-0 campioana. Ca o concluzie personala (recunosc, surprins foarte frumos) Mihaila mi s-a parut extraordinar si l-as socoti cel mai bun de pe teren. Sincere felicitari!

fairplayromania  •  11 Februarie 2019, 00:10

Alo pescarii, au fost 30.000 de spectatori.... Becali ar trebui sa fie bucuros ca cfr a luat bataie....nu va cearta daca scrieti adevarul....:);)

rusine_rinamo_ksv_csa  •  10 Februarie 2019, 23:49
Postat de samertx pe 10 Februarie 2019, 23:41

Noi? Pe locul întâi, se știe. Prindem play-off-ul, vă batem tur-retur ( asta face parte din ADN-ul nostru), CFR se împiedică de CSU, CSU bate FCSB și ia bătaie de Astra, Astra bate CFR și CSU, ș.a.m.d... Stai! Terminați pe locul patru după ce am scos tipserul afara din mine. :))

si te insori cu Heidi Klum :)))

roja_azul76  •  10 Februarie 2019, 23:47
Postat de samertx pe 10 Februarie 2019, 23:41

Noi? Pe locul întâi, se știe. Prindem play-off-ul, vă batem tur-retur ( asta face parte din ADN-ul nostru), CFR se împiedică de CSU, CSU bate FCSB și ia bătaie de Astra, Astra bate CFR și CSU, ș.a.m.d... Stai! Terminați pe locul patru după ce am scos tipserul afara din mine. :))

Metre, ai *** sau ești din cale afară de optimist?:))))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

roja_azul76  •  10 Februarie 2019, 23:45
Postat de j0k3r pe 10 Februarie 2019, 23:38

terminati pe 1. vinde *** pe Man si isi ia vreo 5 jucatori de la Real Madrid si aia e.

Ei as, ii vinde pe Meme și Luțu și-i cumpără pe Neymar și Messi!! Sa vezi echipa, rupem tot!!:)))

samertx  •  10 Februarie 2019, 23:41
Postat de roja_azul76 pe 10 Februarie 2019, 23:33

Crezi că..Ești mama Omida sau pur și simplu asta îți dorești cu ardoare? Dar voi??:)))

Noi? Pe locul întâi, se știe. Prindem play-off-ul, vă batem tur-retur ( asta face parte din ADN-ul nostru), CFR se împiedică de CSU, CSU bate FCSB și ia bătaie de Astra, Astra bate CFR și CSU, ș.a.m.d... Stai! Terminați pe locul patru după ce am scos tipserul afara din mine. :))

roja_azul76  •  10 Februarie 2019, 23:41
Postat de samertx pe 10 Februarie 2019, 23:35

Sigur o să se întoarcă cu plin, trei puncte sunt greu de cărat la întoarcere. :))

Mai bine niste borduri de la Negoiță primaru', că tot ii place sa le schimbe des!:))) Cred că "atârnă" suficient, nu?:)))

j0k3r  •  10 Februarie 2019, 23:38
Postat de roja_azul76 pe 10 Februarie 2019, 23:33

Crezi că..Ești mama Omida sau pur și simplu asta îți dorești cu ardoare? Dar voi??:)))

terminati pe 1. vinde *** pe Man si isi ia vreo 5 jucatori de la Real Madrid si aia e.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

samertx  •  10 Februarie 2019, 23:35
Postat de roja_azul76 pe 10 Februarie 2019, 23:31

Ce hoțoman ești, te faci că nu pricepi! Rămâne cum am stabilit..*** și cale întoarsă cu sacul plin!!:)))

Sigur o să se întoarcă cu plin, trei puncte sunt greu de cărat la întoarcere. :))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 23