boreal47  •  16 Iulie 2019, 06:58

Autocorectul ...ah

boreal47
boreal47  •  16 Iulie 2019, 06:55

Daca regulamentul zice doar 10 minute, Craciunescu are dreptate. E corect sau nu, e alta discutie, e vorba despre moralitate, Viirorul poate face contestatie dupa...Nu respectat legile existente nu vom iesi din criza sociala holiday.

1525647587480373
Tudor Barbulescu  •  16 Iulie 2019, 05:21

Craciunescu = Catavencu

maistor_kokir
maistor_kokir  •  16 Iulie 2019, 03:49

Nea nelu cu varsta e tot mai senil, era candva un arbitru de nivel european, dar asta era acum 25 de ani.

carol_k
carol_k  •  16 Iulie 2019, 03:14

In cazul asta lui Dinamo i-ar conveni un 0-3 la masa verde. Eu sper ca-si vor reveni si-i vor face probleme ciobanului care precis ca s-a bucurat, sigur vor urma 'ironiile" infantilului MM. Despre Viitorul, nici n-ai fi spus ca lipseau Ianis, Baluta, Dragus, Vina, ca sa-i iau doar cei plecati acum. Gica face minuni acolo.

robotzel
robotzel  •  16 Iulie 2019, 01:55

In mod normal infractorii de suporteri merg la puscarie

946199078754644
Tavi A'visi  •  16 Iulie 2019, 01:36

Cred ca Craciunescu cofunda pausa dintre reprize cu intreruperea. Pausa dintre reprize este de 5' din momentul in care jucatori au ajuns in cabina.

Tavi A'visi  •  16 Iulie 2019, 01:28

Durata de oprire a meciului nu trebuie sa depaseasca circa 30' minute, totusi daca Arbitrul este de parere ca Partida poate continua dupa 35' de minute de intrerupere atunci trebuie sa ia decizia de a continua partida dupa cele 35' -40' minute de intrerupere. O partida de Fotbal intre Germania - Slovacia a fost intrerupta aproape 40' minute.

samertx
samertx  •  16 Iulie 2019, 00:36
Postat de whiteredarad pe 15 Iulie 2019, 23:45

Din nou Craciunescu confabuleaza. Cum poate dansul vorbi de "organizare deficitara", la Viitorul, cind jandarmii au refuzat sa intervina in forta si au ales sa negocieze evacuarea suporterilor dinamovisti ? Cred ca ar fi cazul ca GSP sa se dispenseze de comentarile acestui frustrat, care nu prea mai stie ce vorbeste. Daca am proceda cum vrea Craciunescu, la meciurui capitale s-ar putea organiza scenarii de oprire a jocului de tertze galerii. Este trist ca lasati sa vorbeasca pe unul care ii place sa se auda vorbind si mimeaza competenta.

Ne-au dat cinci, dar ar fi mișto să se termine -3, -3 pentru spectacol, nu de alta. :))

bengalezulsebyk
bengalezulsebyk  •  16 Iulie 2019, 00:36

domnul Craciunescu are dreptate, ar trebui sa piarda amble echipe cu 3-0 asa ceva nu este posibil