Comentarii (35)
noname999  •  22 Noiembrie 2019, 18:29

A intalnit vreodata careva o femeie mai proastă decat aceasta prodan???

ionutzika  •  22 Noiembrie 2019, 17:51

Gazeta Sporturilor, asa repede ați uitat în ce hal a putut sa va blesteme parvenita asta în 2012, pe voi și pe familiile voastre?!? La momentul respectiv ați făcut front comun cu cei de la Prosport și ați hotărât sa o ignorați complet. Dar asta nu a durat mult, din păcate pentru voi. Toată presa ar trebui sa o ignore pe non valoarea asta care nu a demonstrat nimic, zero realizări, dar care are o părere de sine extraordinara și își permite sa arunce cu noroi în niște oameni care au adus, incomparabil mult mai multa glorie României decât a făcut-o ea sau Reghe.

pote  •  22 Noiembrie 2019, 16:58

Hagi jr. Jucator mediocru

rocky2  •  22 Noiembrie 2019, 12:29

Ce pălărie ciudată are manelista! Zici ca a venit la interviu călare pe mătură!

respect2014  •  22 Noiembrie 2019, 10:48

Bai, sunteți cu adevarat o hartie de impachetat pește. Voi nu aveti coloana vertebrala, nu aveti morala, nu aveti etica...nimic. Deschideti aici cu interviu cu impresara lui peste prajit care-l propune pe barba-su la nationala si mai jos povestiti cum ala a sifonat ca ati vrut sa banati tot impresara lui peste prajit cand a spus ca sa muriti de cancer voi si familiile voastre. Ba voi cand va uitati in oglinda ce vedeti ba?? Slugi? Eu cand ma uit la voi asta vad!

mordi  •  22 Noiembrie 2019, 14:57

NU O MAI BAGATZ IN SEAMA P-ASTA :)))

Iulian Anton  •  22 Noiembrie 2019, 11:16

Pe fatuca asta nu o plac nici ca femeie.. Nicidecum ca persoana implicata in fenomen... Dar cam are dreptate vizavi de Ianis... Prea multa presiune pe copil... Iar Hagi a fost unul... Copilul probabil no sai ajunga nici macar la genunchi... Corect ar fi ca indiferent de numarul de pe tricou.. Numele sa fie Hagi Jr

valii_sv  •  22 Noiembrie 2019, 19:29

Cu toate ca nu imi place trebuie sa ii dau dreptate de data asta ! Regele cu complicitatea presei a creat artificial din Ianis o vedeta si a fortat venirea lui la nationala mare , pe deasupra si decar ! Contra a platit cu postul ca nu a stiut sa fie barbat , sa faca cum il taie capul nu cum a vrut unul sau altul , dupa interesul fiecaruia !

lixandru88  •  22 Noiembrie 2019, 14:13

Aualeu, cum se pozează uratania. Ea se crede vedetă. :)) Mai țineți minte când venise barbac-su cu ochelari de damă la o conferință a FeCeSeBelelei? :)) Ce papagali! Caragiale de trăia, îl întrecea pe Tolstoi la nr de pagini scrise.

Gelu Oanca  •  22 Noiembrie 2019, 13:02

Intradevar Hagi nu merita nr.10, dar Stanciu niciodata., nu a meritat acest nr.10, nu vedeti ce fumuri are, zici ca a castigat titlu mondial sau european, asa ingamfat este, si el la nationala e paralel.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4