FOTBAL  »  NATIONALA  »  ROMÂNIA U21 - CROAȚIA U21 4-1 /

ROMÂNIA U21 - CROAȚIA U21 4-1 / VIDEO+FOTO Cum a fost răsplătit Adrian Petre pentru golul marcat în prelungiri » Iubita nu îi mai dădea drumul

Articol de GSP - Publicat miercuri, 19 iunie 2019 09:24

Adrian Petre (21 de ani) a marcat golul de 4-1 în prelungirile partidei cu Croația U21, din debutul „tricolorilor” lui Mirel Rădoi la EURO 2019.

Fotbalistul lui Esbjerg (Danemarca) a marcat la scurt timp după ce a intrat pe teren. A așteptat însă minute bune ca golul său să fie validat cu ajutorul VAR, după ce tușierul a indicat inițial ofsaid.

Vezi AICI rezumatul video

La finalul partidei, Adrian Petre a fost așteptat la ieșirea din stadion de către Bianca, frumoasa sa iubită, care l-a îmbrățișat mândră și l-a felicitat pentru golul marcat în tricoul naționalei de tineret.

Frumoasa brunetă a câștigat Miss International Romania în 2018 și merită din plin acest titlu.

View this post on Instagram

A post shared by • • (@biancatirsinofficial) on

Pentru „tricolori” urmează două meciuri importante, cu Anglia U21 și Franța U21, iar iubitele fotbaliștilor speră, cu siguranță, să îi poată felicita din nou așa cum au făcut-o după meciul cu Croația.

• 19:30 - ROMÂNIA - Anglia (Cesena)
  • 22:00 - Franța - Croația (Serravalle, San Marino)

Luni, 24 iunie

• 22:00 - ROMÂNIA - Franța (Cesena)
  • 22:00 - Anglia - Croația (Serravalle, San Marino)

VEZI ȘI:

România U21 - Croația U21 4-1 / VIDEO Spectacol cu Pașcanu, Ionuț Radu și Andrei Ivan la interviuri: „Nu mai știu ce ne-a zis, dar a fost motivant” + „Mi-a dat muzică de bubuială” :D

Interviu-eveniment cu Stanislas Wawrinka, omul care „a spart” BIG 4: „Am ZERO regrete pentru Wimbledon și am trăit cel mai frumos sentiment din tenis ”. Ce spune despre dispariția reverului cu o mână

Presimte o alegere-șoc la Rapid: „Sunt aproape sigur că el vine! Este înaintea lui Șumi ca variantă”