Comentarii (26)
romeverest  •  22 Noiembrie 2019, 20:38

Insistati si tot insistati cu fufa asta !! Numai mintea ei ravasita si ocupata de amantlacuri il poate vedea pe Nita mai bun decat Tatarusanu !! Stiti de ce face aceste afirmatii ?? Pentru simplul motiv ca Tatarusanu a sictirit-o acum cativa ani si si-a gasit un agent italian care sa-l duca in campionatul Italiei !! Jalnic personaj aceasta Woody Woodpecker !!

noname999  •  22 Noiembrie 2019, 20:43

Gsp ne "freaca la cap" o saptamana cu nemernica asta...

bisisica5  •  22 Noiembrie 2019, 19:31

Manelista impresar palmier e un fel de guru al manevrelor murdare din fotbalul mioritic

bazinga  •  22 Noiembrie 2019, 19:21

UN PERSONAJ SINISTRU,EXTREM DE TOXIC IN FOTBALUL ROMANESC!Voi presa,gresiti ca popularizati astfel de personaje malefice...

zizu  •  22 Noiembrie 2019, 21:01

Gata! Au început cu trasul sforilor în culise! În media,baba prodanca a dat startul! Să vedem până la urmă care păpușar își va impune marioneta!

21lva  •  22 Noiembrie 2019, 20:07

Ia stai asa, asta nu-i aia care vă dorea să vă mănânce cancerul și să muriti în chinuri? Acum ați inundat site-ul de articole cu doamna Prodan? ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Mircea Gabriel Bleoca  •  22 Noiembrie 2019, 20:05

Pentru GSP &ProSport: Cand ati ridicat embargoul la palmier?

Dragos Zamfir  •  22 Noiembrie 2019, 22:09

GSP, faceți și voi interviuri adevărate, cu oameni de fotbal, nu nu AMP! Dacă faceți cu Contra, sunt fericit și citesc. Uite, Contra a luat Dinamo de pe un loc de plat-out și în ultima etapă s-a bătut la titlu cu Dinamo. Chiar e antrenor. Poate că a fost mai greu să fie selecționer, dar Contra a fost un fotbalist bun care a reprezentat România. Ce naiba mă luați cu AMP?

Mircea Gabriel Bleoca  •  22 Noiembrie 2019, 20:06
Postat de bazinga pe 22 Noiembrie 2019, 19:21

UN PERSONAJ SINISTRU,EXTREM DE TOXIC IN FOTBALUL ROMANESC!Voi presa,gresiti ca popularizati astfel de personaje malefice...

Un Giovanni cu fusta!!

Mircea Gabriel Bleoca  •  23 Noiembrie 2019, 10:43

Au dat-o afară ăia de la ProTv pe *** asta și o iau de de bună Gospodarii fără pereche ai GSP-ului. Apropo, naționala nu e "Gospodarul fără pereche" al manelistei.