INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  REAL MADRID - BARCELONA 2-3

FOTO Chivu l-a imitat pe Messi în studioul Sky Sports » Cum a apărut fostul fundaș român în fața camerelor TV

Articol de GSP - Publicat luni, 24 aprilie 2017 23:44

Cristian Chivu (36 de ani) a fost prezent în studioul Sky Sports Italia pentru a comenta El Clasico terminat cu victoria Barcelonei, scor 3-2.

La pauza meciului, Chivu și Francesco Guidolin, ultima dată antrenor la Swansea, l-au imitat pe Lionel Messi și și-au băgat câte un șervețel în gură.

Reacția celor doi vine după ce în prima repriză starul argentinian al Barcelonei a primit un cot în figură de la Marcelo și a jucat mai multe minute cu un șervețel în gură. La acea fază, fotbalistului catalanilor i-a dat sângele pe gură și a avut nevoie de îngrijiri medicale.

EXCLUSIV: Anunțul momentului pentru Gigi Becali » Fotbalistul se întoarce la FCSB: „Direct atacant îl bag!”