Comentarii (33)

hitman222  •  10 August 2018, 18:02

gnoere nu sperie pe nimeni din moment ce a ramas la clona fcsb...cred ca e distrus ca nu a reusit sa plece.

hitman222  •  10 August 2018, 17:55
Postat de ares123 pe 10 August 2018, 17:45

Nu vezi prostea ca esti doar tu cu acolitii tai pe aici...***, lucrezi pentru FCSB...

Un simptom al prostiei, evident tu ca prost nu poti face diferente.

ares123  •  10 August 2018, 17:45
Postat de hitman222 pe 10 August 2018, 17:37

gigismul e o boala sau un simptom?

Nu vezi prostea ca esti doar tu cu acolitii tai pe aici...***, lucrezi pentru FCSB...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

hitman222  •  10 August 2018, 17:37
Postat de legendavisinie pe 10 August 2018, 16:00

Normal ar fi să se construiască și în Popești Leordeni un stadion modern, pentru echipa locală FC FCSB.

gigismul e o boala sau un simptom?

legendavisinie  •  10 August 2018, 16:00
Postat de poison_5 pe 10 August 2018, 14:57

Despre Steaua știu că e în Liga a 4-a, că antrenor e Marius Lăcătuș și că stadionul lor, Ghencea, va fi modernizat până în 2020.

Normal ar fi să se construiască și în Popești Leordeni un stadion modern, pentru echipa locală FC FCSB.

cristi_oase  •  10 August 2018, 15:10
Postat de poison_5 pe 10 August 2018, 14:57

Despre Steaua știu că e în Liga a 4-a, că antrenor e Marius Lăcătuș și că stadionul lor, Ghencea, va fi modernizat până în 2020.

Si noi stim despre tine : iti place sa te plimbi in parcul operei , il ai partener de curling pe *** si esti prost de puti ...restul il stim : fcsb nu e steaua.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

poison_5  •  10 August 2018, 14:57
Postat de daweirl pe 10 August 2018, 14:46

halal fan esti ,stii totul despre Steaua dar nu stii nimic despre clubul tau de pifty cent ,trepadusule...

Despre Steaua știu că e în Liga a 4-a, că antrenor e Marius Lăcătuș și că stadionul lor, Ghencea, va fi modernizat până în 2020.

daweirl  •  10 August 2018, 14:46
Postat de poison_5 pe 10 August 2018, 14:38

Dinamo are stadion propriu, cap de meduza!

halal fan esti ,stii totul despre Steaua dar nu stii nimic despre clubul tau de pifty cent ,trepadusule...

daweirl  •  10 August 2018, 14:39
Postat de poison_5 pe 10 August 2018, 14:38

Dinamo are stadion propriu, cap de meduza!

fugi ba is intereseaza-te cat da neputinta pe luna pt club ,cap de rama care esti ...

poison_5  •  10 August 2018, 14:38
Postat de daweirl pe 10 August 2018, 14:31

si rin ammo plateste chirie ba prostalaule ...

Dinamo are stadion propriu, cap de meduza!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4