Comentarii (70)
raikkonen79  •  11 Iulie 2019, 21:31
Postat de observator_federal pe 11 Iulie 2019, 21:19

Foarte util Qaka, promițători Roman și Vătăjelu, disciplinat Ioniță... Greul l-au dus "cei vechi" (poate mai puțin Piglacelli, dar el estu unul de genul "Noli me tangere!" la Craiiva). Binișor...

E la fel de util ca un colac cu incalzire intr-o buda turceasca.

markksson  •  11 Iulie 2019, 21:26

--- "Ramazanov a reușit „dubla” în minutul 82 și păstrează șanse matematice pentru azeri." --- Wow, ce chestie profunda a scos autorul articolului ...Probabil ca nu intelege ca la orice scor sunt sanse matematice. Daca ar fi formulat fraza putin diferit ("...dar Sabail pastreaza DOAR sanse teoretice"), ar fi avut sens.

rammstein_deutschland  •  11 Iulie 2019, 21:25
Postat de observator_federal pe 11 Iulie 2019, 21:19

Foarte util Qaka, promițători Roman și Vătăjelu, disciplinat Ioniță... Greul l-au dus "cei vechi" (poate mai puțin Piglacelli, dar el estu unul de genul "Noli me tangere!" la Craiiva). Binișor...

sper sa luati campionatul , si sa-i bateti pe fcsb !!

observator_federal  •  11 Iulie 2019, 21:19

Foarte util Qaka, promițători Roman și Vătăjelu, disciplinat Ioniță... Greul l-au dus "cei vechi" (poate mai puțin Piglacelli, dar el estu unul de genul "Noli me tangere!" la Craiiva). Binișor...

submarina  •  11 Iulie 2019, 21:16

Felicitari cu prima victorie a echipelor romanesti in preliminariile cupelor europene. Si sa dea Domnul sa fie cat mai multe in acest sezon. Hai Romania!

observator_federal  •  11 Iulie 2019, 21:14
Postat de danny_l pe 11 Iulie 2019, 21:04

Nu am nimic cu echipele românești, am înțeles că nu e început campionatul, dar în pregătiri ce ați făcut frate, trebuia sa -i incalecati pe ăștia, nici nu aveau voie sa iasă din 20 de metri, nu ca să mai dea și 2 goluri, așa și CFR vai mama lor, mai cu tupeu ca nu 4picioare și ai noștri doar 2,la tehnică suntem peste ei,și totuși. Să văd și FCSB poate joacă așa cum trebuie jucat un meci de Europa.

Ce aveți băi? Un meci este o luptă între bărbați (toți cu același număr de picioare...), e normal să nu se înregistreze scoruri de 10-0 sau 25-0... Lui Dinamo i-ați scos ochii după un 6-1(!), pentru că a primit gol de la o echipă din Gibraltar.. Se vede că nu ați jucat fotbal nici în curtea școlii, măcar...

badeadorian  •  11 Iulie 2019, 21:06
Postat de badeadorian pe 11 Iulie 2019, 21:00

Salutare .... meciul este castigat ..si mai bine te complaci prost si castigi, decat sa joci bine si sa o comiti ...peste doua tururi nu v-a mai conta acest prim meci . 7manual nu este de lasat , somnul ratiunii naste monstrii ... daca nu-i zice nimeni nimic, maine poimaine ne pomenim cu el ca vrea sa candideze la prezidentiale . Si nu inteleg politica gsp-ului ...*** scris de el nu este banat , in schimb *** facut de el zilnic si aratat cu degetul este banat !!! . In fine ... seara buna .

Am pus o cratima aiurea ... corectez . In rest nu corectez nimic. Felicitari pentru victorie oltenilor !! Le doresc bafta si sa-i vad in grupe !!!

danny_l  •  11 Iulie 2019, 21:04

Nu am nimic cu echipele românești, am înțeles că nu e început campionatul, dar în pregătiri ce ați făcut frate, trebuia sa -i incalecati pe ăștia, nici nu aveau voie sa iasă din 20 de metri, nu ca să mai dea și 2 goluri, așa și CFR vai mama lor, mai cu tupeu ca nu 4picioare și ai noștri doar 2,la tehnică suntem peste ei,și totuși. Să văd și FCSB poate joacă așa cum trebuie jucat un meci de Europa.

Ionel Santejudean  •  11 Iulie 2019, 21:03

csu-*** MOGOȘOAIA echipă de partid corupt pentru manipularea PROSTIMII din Craiova..

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

badeadorian  •  11 Iulie 2019, 21:00
Postat de brancusi pe 11 Iulie 2019, 20:52

Te salut,Badie!Lasa=l pe Emanuel,traieste in universul lui...in schimb,concitadinii mei se complac intr-o turca de zile mari cu niste neica nimeni si mai se si declara pretendenti la titlu!

Salutare .... meciul este castigat ..si mai bine te complaci prost si castigi, decat sa joci bine si sa o comiti ...peste doua tururi nu v-a mai conta acest prim meci . 7manual nu este de lasat , somnul ratiunii naste monstrii ... daca nu-i zice nimeni nimic, maine poimaine ne pomenim cu el ca vrea sa candideze la prezidentiale . Si nu inteleg politica gsp-ului ...*** scris de el nu este banat , in schimb *** facut de el zilnic si aratat cu degetul este banat !!! . In fine ... seara buna .