Comentarii (70)
prazburg1948  •  11 Iulie 2019, 18:00
Postat de jackies pe 11 Iulie 2019, 17:03

O sa va scoata FC SABIILE astea din Azerbaijan. Singura echipa romaneasca ce va merge mai departe e Steaua Bucuresti.

HAHAHA ai aparut bre in sfarsit? Te-ai oprit din plans? Steaua e in liga a 4-a ***, esti prost sau faci pe prostu'? Toata tara rade de voi =))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

mario_rdfe  •  11 Iulie 2019, 17:58

Excelent lot are craiova..pe langa ca avea cei mai buni mijlocasi si cel mai bun atacant din ro..plus portarul..a mai adus alti 3-4 jucatori foarte buni, vatajelu, ivanov, qaka, ionita..daca mai adus si un fundas central, nu le sta nimeni in fata...sunt principalii favoriti la titlu..cu conditia sa nu se certe intre ei, sa isi faca probleme singuri..ca asa e olteanu '

Adrian Lica  •  11 Iulie 2019, 17:56

Briceag și Cicaldau au rămas la Craiova...e greu să faci presă fără acreditări ????????... dacă vă mănâncă undeva să ne ziceți csu... oricum jenant în continuare tratamentul oferit echipei și mai ales suporterilor ei...

Ionel Santejudean  •  11 Iulie 2019, 17:45

Se numește csu-*** MOGOȘOAIA echipă de partid corupt pentru manipularea PROSTIMII din Craiova.. UNIVERSITATEA CRAIOVA nu mai există a fost dezafiliata de popândăii de la federație..

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

tequlix  •  11 Iulie 2019, 17:39
Postat de jackies pe 11 Iulie 2019, 17:03

O sa va scoata FC SABIILE astea din Azerbaijan. Singura echipa romaneasca ce va merge mai departe e Steaua Bucuresti.

Mai trebuie sa astepti 3 ani pana ajung in liga 1 si poate atunci sa mearga in Europa.

thomassystem  •  11 Iulie 2019, 17:36
Postat de jackies pe 11 Iulie 2019, 17:03

O sa va scoata FC SABIILE astea din Azerbaijan. Singura echipa romaneasca ce va merge mai departe e Steaua Bucuresti.

Nea Gigi, matale ești bre? Vezi că Steaua matale e în liga a patra de trei ani.

jackies  •  11 Iulie 2019, 17:03

O sa va scoata FC SABIILE astea din Azerbaijan. Singura echipa romaneasca ce va merge mai departe e Steaua Bucuresti.

Gabi Sorin  •  11 Iulie 2019, 17:03

Spuneti de 500 ori UNIVERSITATEA CRAIOVA,pana va intra in minte.

ren999  •  10 Iulie 2019, 19:28

tovarasii prietenii brutarului, vedeti ca echipa se numeste Universitatea Craiova. scrie inclusiv pe siteul uefa. dar voi numa gigi si ne-a ady aveti in cap, educatorilor de public care sunteti.

kaloogarele  •  10 Iulie 2019, 19:10

la voi la fishpackers inca nu s-a aflat ca echipa se cheama "universitatea craiova"?

  • 1
  • •••
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7