Comentarii (70)

fairplayromania  •  13 Iulie 2019, 15:58
Postat de dansy pe 12 Iulie 2019, 08:37

Chiar in foaia de hartie zisa si gazeta Tepelin isi punea cenusa in cap si promitea ca ei cei de la GSP ne vor numi in continuare Universitatea Craiova pentru ca asa a hotarat instanta.Si ce sa vezi? Chiar azi un asa zis ziarist de la GSP ne numeste ba Craiova ,ba CSU Va dati seama ce jenanta este acesta foaie zisa "ziar"!!!!

Cine a zis că sunt ziar de sport ?.... :)

dansy  •  12 Iulie 2019, 08:37

Chiar in foaia de hartie zisa si gazeta Tepelin isi punea cenusa in cap si promitea ca ei cei de la GSP ne vor numi in continuare Universitatea Craiova pentru ca asa a hotarat instanta.Si ce sa vezi? Chiar azi un asa zis ziarist de la GSP ne numeste ba Craiova ,ba CSU Va dati seama ce jenanta este acesta foaie zisa "ziar"!!!!

Costel Tudor  •  11 Iulie 2019, 22:04

Bai ziaristii lui peste prăjit , echipa din bănie se numește C.S.UNIVERSITATEA CRAIOVA !!!

gigi_becali_9  •  11 Iulie 2019, 21:44
Postat de issconcs pe 11 Iulie 2019, 21:40

o fura fcsb de la moldoveni ..fcsb nu a fost niciodata steaua odata ce palmaresul sigla culorile stadionul il are cs steaua bucuresti infiintata in 47 ..

Nu exista cs steaua bucuresti, exista doar Steaua = FCSB si Clubul Sportiv al Armatei Steaua :) Iar scorul este deja Steaua 1-0 Milsami, gol Florin Tanase ! FORTZA STEAUA !

issconcs  •  11 Iulie 2019, 21:40

o fura fcsb de la moldoveni ..fcsb nu a fost niciodata steaua odata ce palmaresul sigla culorile stadionul il are cs steaua bucuresti infiintata in 47 ..

lionforever  •  11 Iulie 2019, 21:39
Postat de raikkonen79 pe 11 Iulie 2019, 21:31

E la fel de util ca un colac cu incalzire intr-o buda turceasca.

Canta bai la alta masa ca nu avem nevoie de hateri aici. Felicitări băieților pentru efort si victorie si in ciuda tuturor haterilor o sa fim alaturi de ei si la bine si la greu! " câinele moare de drum lung și prostul de grija altuia!".

Radulescu Aurel  •  11 Iulie 2019, 21:38
Postat de observator_federal pe 11 Iulie 2019, 21:14

Ce aveți băi? Un meci este o luptă între bărbați (toți cu același număr de picioare...), e normal să nu se înregistreze scoruri de 10-0 sau 25-0... Lui Dinamo i-ați scos ochii după un 6-1(!), pentru că a primit gol de la o echipă din Gibraltar.. Se vede că nu ați jucat fotbal nici în curtea școlii, măcar...

Hai, ca acest Fortes e sub nivelul celor de la Sabail.

laurkro  •  11 Iulie 2019, 21:35

Lovitură de colș, Corneliu Papură a fost inspirată.... ce sa mai spui. Sunteți praf.

gigi_becali_9  •  11 Iulie 2019, 21:35
Postat de steauanuefcsb pe 11 Iulie 2019, 20:07

Milsami odorhei distruge deseara adunatura gigista.

FCSB = Steaua, asa ca Steaua bate pe Milsami cu 3-0 :) Fortza Steaua !

Radulescu Aurel  •  11 Iulie 2019, 21:32