Luni
08:00 Fotbal Cupa Romaniei: Progresul Spartac - Csu Craiova
10:00 Magazin Uefa Champions League
10:30 Magazin Uefa Europa League
11:00 Fotbal Cupa Romaniei: Ripensia - Astra
13:00 Fotbal Italia: Benevento - Juventus
15:00 Rezumate Fotbal: Uefa Europa League
16:00 Formula 1 Bahrain
18:00 Direct Cupa Romaniei: Csikszereda - Uta
20:00 Direct Sport Report (Talk Show)
20:45 Direct Cupa Romaniei: Gloria Buzau - Fcsb
22:45 Direct Sport Report (Talk Show)
23:30 Sport 24
23:45 Formula 1 Bahrain
01:30 Fotbal Italia: Genoa - Parma
03:30 Magazin Uefa Champions League
04:00 Fotbal Cupa Romaniei: Csikszereda - Uta
Marti
06:00 Fotbal Spania: Real Madrid - Deportivo Alaves
08:00 Fotbal Cupa Romaniei: Dinamo - Viitorul
10:00 Rezumate Fotbal: Germania
11:00 Fotbal Cupa Romaniei: Chindia - Hermannstadt
13:00 Fotbal Italia: Milan - Fiorentina
15:00 Formula 2 Bahrain
16:45 Direct Liga 2: Calarasi - Tr Magurele
18:45 Sport 24
19:00 Fotbal Cupa Romaniei: Csikszereda - Uta
21:00 Direct Studio Uefa Champions League (Talk Show)
22:00 Direct Uefa Champions League: Atletico - Bayern Munchen
00:00 Direct Studio Uefa Champions League (Talk Show)
00:30 Rezumate Fotbal: Uefa Champions League (Premiera)
02:00 Sport 24
02:15 Rugby Amical: Tara Galilor - Anglia
04:00 Fotbal Uefa Champions League: Lokomotiv Moscova - Atletico
Miercuri
06:00 Fotbal Spania: Barcelona - Osasuna
08:00 Fotbal Cupa Romaniei: Poli Iasi - Cfr Cluj
10:00 Rezumate Fotbal: Spania
11:00 Fotbal Uefa Champions League: Atletico - Bayern Munchen
13:00 Fotbal Italia: Napoli - Roma
15:00 Handbal European League M: Fuchse - Dinamo
16:45 Direct Liga 2: U Cluj - Farul Constanta
18:45 Sport 24
19:00 Fotbal Uefa Champions League: Shakhtar Donetsk - Real Madrid
21:00 Direct Studio Uefa Champions League (Talk Show)
22:00 Direct Uefa Champions League: Manchester Utd - Psg
00:00 Direct Studio Uefa Champions League (Talk Show)
00:30 Rezumate Fotbal: Uefa Champions League (Premiera)
02:00 Sport 24
02:15 Rugby Amical: Franta - Italia
04:00 Fotbal Uefa Champions League: Istanbul Bb - Leipzig
Joi
06:00 Fotbal Spania: Betis - Eibar
08:00 Fotbal Cupa Romaniei: Geloria Buzau - Fcsb
10:00 Rezumate Fotbal: Italia
11:00 Fotbal Uefa Champions League: Manchester Utd - Psg
13:00 Fotbal Italia: Lazio - Udinese
15:00 Fotbal Germania: Stuttgart - Bayern Munchen
17:00 Rezumate Fotbal: Uefa Champions League
18:30 Direct Studio Handbal (Talk Show)
19:00 Direct Campionatul European F: Romania - Germania
20:30 Direct Studio Handbal (Talk Show)
21:00 Direct Studio Uefa Europa League (Talk Show)
22:00 Direct Uefa Europa League: Cfr Cluj - Cska Sofia
00:00 Direct Studio Uefa Europa League (Talk Show)
01:00 Sport 24
01:15 Rezumate Fotbal: Uefa Europa League
02:30 Fotbal Uefa Europa League: Rangers - Standard Liege
04:30 Handbal Campionatul European F: Romania - Germania
Vineri
06:00 Fotbal Spania: Elche - Cadiz
08:00 Fotbal Cupa Romaniei: Csikszereda - Uta
10:00 Fotbal Uefa Europa League: Milan - Celtic
12:00 Serie A Full Impact
12:30 Fotbal Uefa Europa League: Cfr Cluj - Cska Sofia
14:30 Handbal Campionatul European F: Romania - Germania
16:15 Rezumate Fotbal: Uefa Europa League (Premiera)
17:15 Direct Liga I: Voluntari - Clinceni
19:15 Direct Sport Report (Talk Show)
20:30 Direct Liga I: Fc Arges - Dinamo
22:30 Direct Sport Report (Talk Show)
23:30 Sport 24
23:45 Handbal Campionatul European F: Franta - Muntenegru
01:30 Preview Fotbal: Spania
02:00 Fotbal Spania: Athletic - Celta Vigo
04:00 Fotbal Liga I: Voluntari - Clinceni
Sambata
06:00 Fotbal Uefa Europa League: Roma - Young Boys
08:00 Fotbal Liga I: Fc Arges - Dinamo
10:00 Handbal Campionatul European F: Ungaria - Croatia
11:30 Magazin Uefa Champions League (Premiera)
12:00 Direct Liga 2: Slobozia - Petrolul
14:00 Preview Fotbal: Italia
14:30 Direct Liga I: Sepsi Sf Gheorghe - Botosani
16:30 Direct Studio Handbal (Talk Show)
17:00 Direct Campionatul European F: Romania - Polonia
18:30 Direct Studio Handbal (Talk Show)
19:00 Direct Italia: Juventus - Torino
21:00 Direct Sport Center (Talk Show)
21:30 Direct Liga I: Fcsb - Uta
23:30 Direct Sport Report (Talk Show)
00:30 Sport 24
00:45 Handbal Campionatul European F: Romania - Polonia
02:15 Fotbal Liga 2: Slobozia - Petrolul
04:00 Fotbal Italia: Juventus - Torino
Duminica
06:00 Fotbal Uefa Champions League: Istanbul Bb - Leipzig
08:00 Rezumate Fotbal: Uefa Europa League
09:00 Handbal Campionatul European F: Romania - Polonia
10:30 Magazin Uefa Europa League (Premiera)
11:00 Direct Liga 2: Mioveni - Tg Jiu
13:00 Magazin Uefa Champions League
13:30 Direct Liga 2: Asu Timisoara - Rapid
15:30 Magazin Uefa Europa League
16:00 Direct Italia: Roma - Sassuolo
18:00 Direct Liga I: Viitorul - Hermannstadt
20:00 Direct Sport Center (Talk Show)
20:45 Direct Liga I: Poli Iasi - Cfr Cluj
22:45 Direct Sport Center (Talk Show)
00:00 Sport 24
00:15 Fotbal Italia: Roma - Sassuolo
02:15 Formula 1 Bahrain
04:00 Fotbal Liga I: Viitorul - Hermannstadt