cdba3133  •  06 Octombrie 2022, 10:45

Cu rabdare se poate naste o echipa frumoasa. Se poate si mai bine decat atat. Bafta pe mai departe!

demolarii
demolarii  •  06 Octombrie 2022, 07:29

E un comentariu după caseta tehnică. Cei care s-au uitat la meci au trăit la maxim minutele scurse intre scorul de 18-14 și cel de 21-18. Porto egaland la 18. Si in continuare meciul a fost foarte echilibrat pana in min 58, cand portughezi au aacceptat ca meciul e pierdut. Ultimele 2 goluri diferență au venit ca rezultat al acestei acceptari....totusi sportul este despre performanta umană, nu despre valoarea ei comercială. Fiind vorba de Liga Campionilor, de sportul unde avem 4 Campionate Mondiale câștigate, cred ca presa sportivă ar trebui să arate mai mult respect și să responsabilizeze oameni competenti cu astfel de articole......

creeperno807
creeperno807  •  05 Octombrie 2022, 22:33

Pentru presa romaneasca, cancanul e pe primul loc!

nicolaeigrecu
nicolaeigrecu  •  05 Octombrie 2022, 21:34

N-ar merita urcată victoria asta măcar deasupra lui Mario Mutu?

81mada
81mada  •  05 Octombrie 2022, 21:22

Altceva

balotelli
balotelli  •  05 Octombrie 2022, 21:03
Postat de ucv1948 pe 05 Octombrie 2022, 20:44

Hai Dinamo !! Hai că am trăit să zic și asta:))

Subscriu. Frumoasă atmosferă. Joc intens. Am văzut un prim-plan superb cu Bucurică. Se pare că DDB-iștii sunt toți la Polivalentă. Altfel ar fi râs iar de noi, zicând că "ne uităm că broasca la bordură" cum câștigă Dinamo în Champions League. Cam cum se uită ei la meciurile noastre din Superligă. Oricum... mai sunt 10 minute. Avem 1 gol avans. Hai cu prima victorie!