Comentarii (11)
Moshu
Moshu  •  18 Octombrie 2022, 19:29

Ioi mama,surpriza ? Surpriza este locul ocupat de Farul in superbet,pardon zuperliga !

tivireli
tivireli  •  18 Octombrie 2022, 18:15

Am mai spus si repet, in Superliga, echipa Farul este protejata de arbitrii. Niciun jucator din Superligă nu poate intra barbateste la jucatorii Farului, că primesc imediat cartonaș. Vom vedea ce iese daca ajung in Europa. Une alt 0-10?

ortega
ortega  •  18 Octombrie 2022, 18:09
Postat de dobrin pe 18 Octombrie 2022, 17:28

Hagi ia 3,3 puncte pe meci, ca are bonus 10% :))))

Pai ia 3.33 puncte ca mai vrea 3% de la multinationale ...

omanbiik
omanbiik  •  18 Octombrie 2022, 17:56

Ce tot faceți de îl *** pe rege,nici cu Alexandrini nu dați penali?????

dobrin
dobrin  •  18 Octombrie 2022, 17:28
Postat de ysoagar pe 18 Octombrie 2022, 16:52

Bravo GSP, "33 de puncte în 10 etape (10 victorii, 3 egaluri, o înfrângere)" jurnalistica e floare la ureche numai aritmetica va doboara. Ia mai calculati o data, poate va iese un alt numar de etape

81mada
81mada  •  18 Octombrie 2022, 17:27

Asta a fost meci pentru casele de pariuri!

vasileroaita
vasileroaita  •  18 Octombrie 2022, 17:26

La 2-1, cei de la Farul au început să joace ca zcsb: fiecare pentru el.

fcsarbitri
fcsarbitri  •  18 Octombrie 2022, 17:26

astia la tv nici nu mai afisau cronometrul minutelor de prelungire cum se face de obicei,au blocat cronometrul cum e normal si asa fac la orice meci televizat la min.90 si aratau et +4 si atat.parca vedeau jucatorii din teren cronometrul televiziunii si cat mai au din cele 4 minute de prelungire.

ysoagar
ysoagar  •  18 Octombrie 2022, 16:52

realsteaua
realsteaua  •  18 Octombrie 2022, 16:47

Dacă Torje "face dubla" atunci puneți în titlu Alexandria-Farul 1-2 și nu 2-1 cum ați trecut voi.