Postat de jim_raynor pe 07 August 2018, 00:25

:))))

roja_azul76
roja_azul76  •  07 August 2018, 00:38
Postat de xnread pe 07 August 2018, 00:24

Vă salut domnule. Depinde cum o priviți, poate fi vorba de un concurs de împrejurări favorabil ori de o eficiență demnă de un mecanism desăvârșit, iar cel mai bun exemplu l-a oferit Franța care a știut să profite, să speculeze orice vulnerabilitate, exactă la momentul oportun.:)

Hahaha, aveti un umor savuros, domnule! Comparam puricele cu elefantul? Daca in cazul francezilor putem vorbi despre un mecanism perfect reglat, la noi hazardul ocupa locul fruntas!:))

jim_raynor
jim_raynor  •  07 August 2018, 00:25
Postat de roja_azul76 pe 07 August 2018, 00:16

Bine tata, vroiati 4 goluri din patru ocazii!! Ma refeream la faptul ca ati reusit sa reveniti de fiecare data dupa ce ati fost condusi, ultima data in minutul 89. In plus, ati egalat la 1, la prima si singura ocazie a primei reprize. Asta nu-i noroc?

xnread
xnread  •  07 August 2018, 00:24

roja_azul76
roja_azul76  •  07 August 2018, 00:16
Postat de jim_raynor pe 07 August 2018, 00:12

noroc? voi ati avut noroc! daca nu se grabea Nistor in ultimile secvente si cadra bine sutul Dinamo putea sa plece cu 3 puncte

jim_raynor
jim_raynor  •  07 August 2018, 00:14
Postat de samertx pe 06 August 2018, 23:55

Ești prost și dedicat. Pa!

metre,nu-ti mai pierde timpul cu ilogicul site-ului!

jim_raynor
jim_raynor  •  07 August 2018, 00:12
Postat de roja_azul76 pe 06 August 2018, 23:59

Ati avut si noroc etapa trecuta! Deh, exista o lege a compensatiei!!:)))"

xnread
xnread  •  07 August 2018, 00:11

Felicitări noii lidere, respect fostei, succes mai departe ambelor.:)

jim_raynor
jim_raynor  •  07 August 2018, 00:09
Postat de samertx pe 07 August 2018, 00:05

Nu uit bara lui Nistor.

corect! mingea din bara vine in capul portarului si iese in corner... la golul de 2-2 mingea respinsa de Popovici il loveste in cap pe Popescu si intra in poarta...