Postat de trianon19 pe 06 August 2018, 21:23

bai moderatorule mie mi ai cenzurat banalu cuvint matura un articol care foloseste la curatenie da mesaju astuia care l doreste pe cel caruia i a raspuns in mormint nu l vezi?asta nu i de galben?

saladin.
saladin.  •  06 August 2018, 23:09
Postat de Alex Andrei pe 06 August 2018, 23:07

un meci frumos in care s au marcat 5 goluri. asta imi aminteste de meciurile cand fcsb.ul a fost calcata pe cap si umilita cu 5-0 si 5-1 de haifa, stuttgart, city, chelsea, lazio, sporting.

Postat de roja_azul76 pe 07 August 2018, 00:16

Bine tata, vroiati 4 goluri din patru ocazii!! Ma refeream la faptul ca ati reusit sa reveniti de fiecare data dupa ce ati fost condusi, ultima data in minutul 89. In plus, ati egalat la 1, la prima si singura ocazie a primei reprize. Asta nu-i noroc?

nuuu, e stiinta! :))))

dvd1
dvd1  •  06 August 2018, 23:13

desfiintati Dinamo. Huo Dinamo pt unde s-a ajuns. Anul asta retrogradarea e sigura. Huooooooooooooooooooooo Dinamo

lobbyone
lobbyone  •  06 August 2018, 22:56

Lui popovici si katikas le trebuie reziliate contractele in seara asta . Penedo cel mai prost meci de cand e la Dinamo . Bratu il tine pe hanca in teren cand il avem pe sorescu si il baga pe pustiul ala cand atat popa cat si axente erau variante mult mai bine . toti fotbalistii cazuti din pom adusi la gaz metan , fara pregatire fizica , grasi , fara omogenitate , te bat pentru ca pur si simplu sunt mai valorosi . nu castiga mai mult de 3000 de euro , dar noi fortam cu bombele astea atomice din apararea noastra .