Comentarii (258)
fabius_2014
fabius_2014  •  10 Martie 2019, 23:12

Victorie grea a Universitatii Craiova. Astra este o echipa foarte buna care daca vrea poate bate pe orcine. Felicitari Craiova ! Decebal Radulescu isi smulge parul din cap de necaz si ii sta bine asa. Sper sa ii mai dam motive sa se enerveze. Multa ura sta in omul asta.

1917554465234186
Silviu Nick  •  10 Martie 2019, 23:12

SEPSI A PIERDUT 3 MECIURI LA RAND CU CFR. SA VEDETI CUM ISI VOR DA SUFLETUL IN MECIUL CU CRAIOVA.

juliusmad
juliusmad  •  10 Martie 2019, 23:11
Postat de hector13 pe 10 Martie 2019, 23:08

Astra nu merita sa piarda azi. Diferenta mare intre ce a jucat Astra astazi si Sepsi ieri. Va pune probleme serioase in acest playoff...daca va fi lasata. Pentru prima data probabil saptamana viitoare... Daca finala cupei va fi Craiova-CFR, atunci are cele mai bune sanse la ultimul loc de EL - locul 4.

asta sustin si eu. astra pare o echipa in forma, joaca frumos, pe atac si azi doar arbitrul a oprit-o sa scoata un egal :))

blatistu12
blatistu12  •  10 Martie 2019, 23:10

Dear da ,cel de sus ,sa fie vreo 2 penaltyuri in meciul sepsi ,apou gol din offside cu cfr, penalty pentru Steaua ,apoi sa vedem cum urlati.cum faceti spume.daca sunteti fair play urlati acum ca v- a ajutat arbitru ,si ca trebuia sa dea penalty la Bancu,faceti scrisoate la Frf ca nu a dat penalty pentru astea.DAR NU AI SA VEZI NICI O ECHIPA CA FACE ASTA.DEABIA ATUNCI VA CRED CAND URLATI CA VA FURA ARBITRU,dar puna atunci ciocul mic si ***

samertx
samertx  •  10 Martie 2019, 23:08
Postat de juliusmad pe 10 Martie 2019, 23:07

slabuta craiova. nu are fata de campioana. joaca frumos dar doar o repriza. in repriza a doua mangia isi pierde inspiratia iar echipa isi pierde suflul :))

L-am scris la începutul meciului,Î.a.O.I dacă se supără nașul mâine, vă bate pe valoare. Au vreo 2-3 tineri interesanți și de vânzare

Silviu Nick  •  10 Martie 2019, 23:09

CRAIOVA A LUAT CELE 3 PUNCTE. DOAR ASTA CONTEAZA.

adook
adook  •  10 Martie 2019, 23:09

gata pongo,te-ai agitat destul,te cheama perdy la somn.

1198766430181192
Abigail Laslas  •  10 Martie 2019, 23:06
Postat de samertx pe 10 Martie 2019, 23:02

Va bate CSU, stai liniștit. Mangia și-a văzut greșelile făcute în meciul trecut și nu le va mai repeta astă-seară. Un meci de uzură, fără heirupism, 1-0, scor corect.

te mai lasă casele de pariuri sa-ți faci cont? :)))