kossu
kossu  •  19 Martie 2018, 09:56
Postat de dansy pe 19 Martie 2018, 08:43

La Penteleu nu a fost penalty.Mingea era departe si nu mai putea sa o ajunga.

:=)))) Deci dacă mingea e la 30 de metri distanță de tine și adversarul îți dă peste picioare, nu e fault, că te afli la prea mare distanță de minge? Inteligent ești, mă.

mario_rdfe
mario_rdfe  •  19 Martie 2018, 01:00
Postat de randoom._.. pe 19 Martie 2018, 00:57

cfr *** nu trebuiau sa primeasca penalty dar au primit blatistii aia. daca nu primeau penalty le dadeam scor. cu un 0-0 la pauza in a doua repriza erau zero barat. dar nu conteaza,nu bat csu si de paste suntem pe primul loc.

Oricat incercau cei de la digi sa ii explice lui gigi ca arbitrul a gresit si in favoarea fcsb..el nu si nu ! La fel tu....pe toate articolele o tii pe a ta..ca v au furat ! Semeni cu stapanul..chiar si la asta ca de pasti o sa fiti pe primul loc !

risc_mix
risc_mix  •  19 Martie 2018, 14:27

Maestre, ești pe lângă subiect. Atâta timp cât mingea e în joc se fluieră fault.. Păi câte penalty-uri nu s-au dat pt țineri în careu (mai ales la cornere) deși mingea era în aer ?

magic4ever
magic4ever  •  19 Martie 2018, 12:22

Nimeni nu e mai ajutata decat FCSB!

magic4ever
magic4ever  •  19 Martie 2018, 12:21

Penalty clar si eliminare aiurea la Peteleu, a fost hent la Alibec inainte de fault!

red77
red77  •  19 Martie 2018, 07:30

Aterizează mingea de la 10 m pe mana lu ala desfacuta în lateral și nu.i penalty ca n.a fost intenție. Explicația geniala a lu fanta de lumina alias Samsung alias craciunescu e ca a fost păcălit de jucătorul de la CFR și probabil mut de uimire rămâne ca sperietoarea în lanul de porumb. Pe explicațiile lui nea Samsung de acum încolo nici fault în careu nu se va mai da ca ala l.a fentat dar el a vrut sa dea în minge

kkkkkk
kkkkkk  •  19 Martie 2018, 10:16

Circul a invins fotbalul .

fecefecesebist
fecefecesebist  •  19 Martie 2018, 03:40

Tontolan a uitat sa scrie despre faza asta in articolul sau pro-fcfcsb.

para.para
para.para  •  19 Martie 2018, 02:01

Mai gigistilor scriberi, luati si cititi aici articol adevarat in Adevarul: “Becali, fără ruşine: Patronul FCSB a dat de pământ cu arbitraj, deşi echipa sa a fost avantajată la Cluj. „Eşti în junglă!“ . Nu manipularile voastre.

risc_mix
risc_mix  •  19 Martie 2018, 18:05
Postat de mountytoma pe 19 Martie 2018, 16:12

mingea iesise din teren, de-aia nu mai conteaza ce s-a intamplat dupa aia

Cum să iasă mingea, mă? Mingea a ramas în teren iar din centrarea lui peteleu a apărut o mare ocazie, Țucudean sutând teribil, iar Bălgrădean a respins cu greu.