XXX166
XXX166  •  01 Mai 2023, 19:39
Postat de catalincj pe 01 Mai 2023, 17:21

V-a furat arbitru ca v-a dat penalty?

Ba tie trebuie sa iti desenez sau asa esti tu intelegi mai greu? Am zis eu ca ne-a furat arbitrul?, am zis ca se putea da rosu la compagno si la 0-0 era mare avantaj in rest a cistigat fcsb pragmatic nemeritat, acum ai inteles?

catalincj
catalincj  •  01 Mai 2023, 17:21
Postat de XXX166 pe 01 Mai 2023, 16:49

Da ba prostea o echipa care a dominat meciul cap coada a jucat catastrofal. Cind toata lumea spune ca fcsb a cistigat pragmatic tu o lalai pe aici intruna Pai ba desteptule voi cfrul nu ati dominat fcsbul in halul asta in niciun meci de 7 ani incoace. In fine, am si zis ca penaltyul a fost un cadou otravit daca nu am reusit sa profitam de el s-a intors impotriva noastra la singura faza a lor in repriza a doua. Daca puteti ne bateti sapamina viitoare si continuati lupta daca nu spuneti stop joc si voi, nu stiu ce te doare pe tine de altii in loc sa iti vezi de jocul anemic al vostru

XXX166
XXX166  •  01 Mai 2023, 16:49
Postat de catalincj pe 01 Mai 2023, 15:31

Visele prazarilor. Craiova a jucat exact cum a tras Ivan. Catastrofal. As fi vrut sa vezi ieri Liverpool cu Totenham. Meci barbatesc cu intrari tari si cu un arbitru care la o faza similara cu primul penalty dat pentru voi nici macar nu a clipit. Dar mno... Prazarul tot ***.

catalincj
catalincj  •  01 Mai 2023, 15:32
Postat de XXX166 pe 01 Mai 2023, 11:29

Da ba prostea, daca reuseau sa se aseze mai bine la cornerul ala sau daca vladoiu nu degaja ca disperatul in capul lu ala si evita cornerul cum se juca in a doua repriza? Çum e cind iei gol la prima faza mai acatarii a adversarului? Numai spun ca si ivan putea intoarce meciul la penalty. Asta nu inseamna ca au pierdut prosteste? Meciul e consumat acum ce mai ramine de facut?, doar sa chibitam si sa spunem ca compagno trebuia eliminat pt 2 galbene

Ai dreptate bai! Daca nu dădeau aia doua castigati voi cu 1-0. Doar ghinioane aveti.

catalincj
catalincj  •  01 Mai 2023, 15:31
Postat de XXX166 pe 01 Mai 2023, 09:50

Ba desteptule fcsb a jucat foarte agresiv in prima repriza , compagno merita doua galbene lejer a lovit a jucat numai cu picioarele pe sus , jocul periculos se pedepseste. Fara scandalul facut toata saptamina de fcsb compagno sigur era eliminat, asa kovacs nu a vrut sa riste. Cit despre penaltyuri primul poate a fost usor dar mai bine nu il mai dadea poate nu reusea craiova sa egaleze dar fcsb numai trecea de mijlocul terenului pina la final iar la doilea ce poti sa contesti? A fost tragere de tricou evident ce pomana visezi oricum asta a fost prea tirziu. Oricum nu fcsb a cistigat meciul asta ,in prima repriza a trecut de 4 ori centrul terenului iar in a doua de 3 ori , craiova a pierdut pe mina ei