Comentarii (9)
lapusneanul
lapusneanul  •  02 Mai 2023, 12:59
Postat de Mazavalt pe 01 Mai 2023, 23:34

"O lovitură liberă executată slab de Blejdea, de la peste 35 de metri, a prins spațiul porții." Bolta este executie slaba in capul tau? "Filip Dujmovic a avut un meci de dat uitării. A gafat incredibil la golul de 1-0 al Buzăului, în minutul 9, iar în partea secundă era să o comită din nou." Nu este o gafa "specialistule"A iesit pe cenrare iar Blejdea a dat bolta nu executie slaba cum scrii tu... Jitea eu propun sa urmaresti campionatele de criket feminin... saun la ffel de interesante precum articolele scrise de tine. Sau poti schimba redactia cu CANCAN.... Bine si GESEPE se poate numi tot CANCAN dar SPORTIV

,stai lin, buzoianul a vrut sa centreze...

Mazavalt
Mazavalt  •  01 Mai 2023, 23:34

Mazavalt
Mazavalt  •  01 Mai 2023, 23:28

multam de poze. Nu a depasit cu intreaga circumffefrinta linia portii. Sau poate ati uitat de meciul Japonia-Germania de anul trecut.... Un arbitru englez NU ar fi dat penalty pentru Buzau la nici un duel in careu. Ca "jurnalistul" este "echidistant" iti dai seama din articol... Ba stii ceva? In medicina exista juramantul lui Hypocrate... Care se presupune a fi etalon de etica.... Voi in jurnalism sunteti ca mustele de must....

creeperno807
creeperno807  •  01 Mai 2023, 22:38

Romania e plina de specialisti, d-aia o duce asa bine!

johny2003
johny2003  •  01 Mai 2023, 21:58
Postat de Rebelul27 pe 01 Mai 2023, 21:51

Pentru pseudo jurnaliști de la ghesepe. Oeno buni la faza cu Gaitan Djumovic în careul de 6 metri joaca mingea ,o prinde și din cauza atacului furibund o scapă. Cățelușului în regulament scrie negru pe alb " în careul de 6 metri portarul este SUVERAM" . dacă nu prindea mingea ci doar îl lovea pe Gaitan poți spune ca e penalty . Arbitrul ala mediocru nu vrea sa vadă fault la portar . În prima repriza în același careu mic portarul iese și îl lovește pe Giafer ,iar Giafer întra în atacantul advers Craciunescule ai îmbătrânit i-ati în puii mei ochelari ***

Dejeaba faci rebeliune! Verdictul Specialistilor e f clar! "Doar div B" =Faliment!

Rebelul27
Rebelul27  •  01 Mai 2023, 21:51

88gore88
88gore88  •  01 Mai 2023, 20:49

Alt articol clik-bait....gsp,ce sa le ceri?

blahblahblah111
blahblahblah111  •  01 Mai 2023, 19:35

Gaitan ar trebui eventual sa se dea singur cu capul de bara si sa ceara penalty. Este fault in atac, nici vorba de penalty. Portarul ce drept mai are? Dujmovic nu are nicio treaba cu jucatorul advers.