Comentarii (8)
dora
dora  •  04 Iulie 2018, 09:03

E bine ca Ana si Gabriela au ajuns in primul tur - si au jucat bine. In schimb, Monica parca e dintr-un alt film...jocul ei a ramas la nivel anilor 80 si ceva.

merace
merace  •  03 Iulie 2018, 20:37

La 4-6,0-5,15-40, Monica a inceput sa lupte! Hai Monica!

merace
merace  •  03 Iulie 2018, 20:23

3-0 pentru Osaka in setul 2, dupa ce a castigat primul set. Acum mi-ar place sa o vad pe Monica intorcand meciul! Hai Monica!

merace
merace  •  03 Iulie 2018, 20:03

HAI MONICA!

749913671784643
Razvan Marcel  •  03 Iulie 2018, 16:44

Ana Bogdan si Ruse a pierdut dupa ce a avut mingi de meci.Ruse a avut 6 mingi de meci si a pierdut iar adversarea ei a castigat la prima minge.

romeverest
romeverest  •  03 Iulie 2018, 16:03

Asta este !! Ana Bogdan este mai preocupata de relatia ei cu “marele manager” Norris Mageanu, decat de rezultatele din tenis !! A trecut multa vreme de cand Ana nu a mai invins un nume sonor din tenis. S-ar putea sa o vedem coborand vertiginos in clasamentul Wta !!

831959706877275
Cristian Baltaru  •  03 Iulie 2018, 15:59

Voi citiți ce scrieți înainte de a posta?Cică,citez:,,Primul set a fost unul dezastruos pentru Ana Bogdan. Românca a servit slab, cedând două game-uri de serviciu și reușind să câștige doar un game. Ana a greșit mult, a returnat slab și i-a permis adversarei să controleze schimburile. În primul set, Ana Bogdan și-a ridicat nivelul jocului. Deși a pierdut primul game în care a servit, românca a revenit în joc și a făcut două break-uri, grație unei prestații mai bune și a unor lovituri foarte precise.'' Primul set a fost unul dezastruos sau unul în care și-a ridicat nivelul jocului?Hotărâți-vă ,ringieriștilor! Corect trebuia scris așa:,,În al doilea set, Ana Bogdan și-a ridicat nivelul jocului. ''Corectați-vă postarea,ringieriștilor!

138759953597464
Jonny Doe  •  03 Iulie 2018, 15:57

Buna ziua! Parerea mea este ca meciul a fost pierdut de echipa tehnica, in cazul ca exista asa ceva! Nu am vazut pana acum un meci al unei jucatoare romance in care sa imi fi venit sa musc din televizor mai mult decat la asta. Sa revii dupa primul set, sa castigi setul doi... si in setul trei sa nu ataci deloc.... sa nu te aproprii de linia de fund prin partea in care este fileul..... este inadmisibil pentru antrenor. Jucatoarei ii doresc f. mult succes in continuare ***