Comentarii (49)
john_milne
john_milne  •  24 Ianuarie 2018, 10:23
Postat de jack_the_stripper pe 24 Ianuarie 2018, 09:15

"Nu mi-a fost şi nici nu-mi va fi vreodată ruşine să spun că am fost cioban." Una din putinele afirmatii ale lui Becali pentru care imi scot palaria. Cati dintre ceilalti finantatori, infinit mai putin persiflati, ironizati, injurati, ar avea puterea sa spuna: ”Nu mi-a fost şi nici nu-mi va fi vreodată ruşine să spun CE AM FOST”?

Mintea ta in 2 colturi considera ca o banala afirmatie, spusa mai mult ca sa ironizeze celelalte clase sociale, este o mare scofala, iti scoti palaria, ai descoperit demnitatea din afirmatie, glorie ciobanului etc. SIuga ficisibi-ista, de ce nu spuneti si ca sunteti FC FCSB si o dati la deruta cum ca ati fi Steaua, ca FC FCSB inseamna Fotbal Club Fotbal Club Steaua Bucuresti? De ce nu ne spui tu cum ai ajuns stripperitza?

daweroirl
daweroirl  •  24 Ianuarie 2018, 09:39

Bietul Lali , ce n-ar da sa îl angajeze jiji la miniferma să-i mulgă berbecii...

jack_the_stripper
jack_the_stripper  •  24 Ianuarie 2018, 09:15

"Nu mi-a fost şi nici nu-mi va fi vreodată ruşine să spun că am fost cioban." Una din putinele afirmatii ale lui Becali pentru care imi scot palaria. Cati dintre ceilalti finantatori, infinit mai putin persiflati, ironizati, injurati, ar avea puterea sa spuna: ”Nu mi-a fost şi nici nu-mi va fi vreodată ruşine să spun CE AM FOST”?

john_milne
john_milne  •  24 Ianuarie 2018, 08:54

Cu ocazia implinirii a 15 ani, vrem pe GSP stema echipei noastre FC fcsb!!! De ce ne obligati sa folosim stema principalului nostru dusman Steaua Bucuresti?

red77
red77  •  24 Ianuarie 2018, 08:32

Ați înseninat ziua valahului randomului și lu pâlnie. S.au închinat de 75 de ori înainte de a citi articolul despre Gheorghe. Au stropit monitorul cu aghiasma în timp ce behaiau muzica religioasa

john_milne
john_milne  •  24 Ianuarie 2018, 08:27

15 ani de la desfiinarea glorioasei echipe Steaua Bucuresti ar trebui sa fie un moment de tristete! Numai prostii sarbatoresc 15 ani de existenta a FC fcsb!

john_milne
john_milne  •  24 Ianuarie 2018, 08:01
Postat de hitman222 pe 24 Ianuarie 2018, 07:56

Esti cu ricșa nelule?

Pai da, asta imi e valoarea.. Astept si eu, poate, poate o sa am ce manca azi.. Daca nu, fac niste plecaciuni pe la palat, poate e stapanu in voie buna si imi da el ceva. Azi implinim 15 ani de existenta, ma duc si eu, cant La Multi Ani, zic de rau de Dinamo si de Steaua.. Fac ceva si o sa fac rost de mancare, nu ma las!

hitman222
hitman222  •  24 Ianuarie 2018, 07:56
Postat de john_milne pe 24 Ianuarie 2018, 07:56

RIP Steaua Bucuresti!

Esti cu ricșa nelule?

john_milne
john_milne  •  24 Ianuarie 2018, 07:56
Postat de valyomanyd pe 24 Ianuarie 2018, 02:11

Citez din articol : ”Gigi Becali împlinește astăzi 15 ani ca patron al FCSB, în timp ce STEAUA s-a oprit undeva în 2002, conform JUSTITIEI , la 55 de ani de existență ”

RIP Steaua Bucuresti!

john_milne
john_milne  •  24 Ianuarie 2018, 07:53

RIP Steaua Bucuresti! Traiasca FC fcsb! Apropo, vrem stema cu FC fcsb pe GSP!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează