Comentarii (44)
vasileroaita
vasileroaita  •  23 Ianuarie 2023, 18:42

O mare minciună! Acum 20 de ani, Becali nu a preluat AFC Steaua, ci a înființat o societate pe acțiuni nouă! AFC Steaua a continuat să existe, rămânând cu datoria de 14 milioane de dolari!! Când ANAF s-a prezentat la sediul AFC Steaua pentru recuperarea datoriei, a mai găsit acolo un computer și o imprimantă veche!

istet10
istet10  •  23 Ianuarie 2023, 18:18
Postat de freddy pe 23 Ianuarie 2023, 16:50

„Borcea spune că are echipă de cinci stele? El poate să spună că are echipă de cinci câini. Eu am echipă de cinci stele. La fel şi Rapid, poate să spună că are echipă de cinci vagoane” Asta e buna. De fapt si de drept, gg este un om care nu are educatie si s-a imbogatit peste masura. Un parvenit ( nu-mi banati cuvantul asta ca e in DEX si nu e jignire).Prototipul omului fara scoala care crede ca stie tot si poate orice, pentru ca are bani. Care vrea sa controleze tot, crezand ca daca a prins ceva dupa ureche poate substitui scoala. Avem toti asemenea prieteni sau cunostinte. *** Consider ca cea mai mare greseala a lui nu este ca se baga peste antrenori ci ca nu l-a platit pe talpan. Din orgoliu stupid si din cauza unor avocati prost alesi, a pierdut stema, marca, 75% din palmares si ce naiba mai e pe acolo.

Ai dreptate.

1945sv0509
1945sv0509  •  23 Ianuarie 2023, 17:35
Postat de 1945sv0509 pe 23 Ianuarie 2023, 12:57

***

***, sa va citeasca colegii vostri de la Rahova. Amin.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

vasileroaita
vasileroaita  •  23 Ianuarie 2023, 17:07

Patru papagali pe islaz!

freddy
freddy  •  23 Ianuarie 2023, 16:50

„Borcea spune că are echipă de cinci stele? El poate să spună că are echipă de cinci câini. Eu am echipă de cinci stele. La fel şi Rapid, poate să spună că are echipă de cinci vagoane” Asta e buna. De fapt si de drept, gg este un om care nu are educatie si s-a imbogatit peste masura. Un parvenit ( nu-mi banati cuvantul asta ca e in DEX si nu e jignire).Prototipul omului fara scoala care crede ca stie tot si poate orice, pentru ca are bani. Care vrea sa controleze tot, crezand ca daca a prins ceva dupa ureche poate substitui scoala. Avem toti asemenea prieteni sau cunostinte. *** Consider ca cea mai mare greseala a lui nu este ca se baga peste antrenori ci ca nu l-a platit pe talpan. Din orgoliu stupid si din cauza unor avocati prost alesi, a pierdut stema, marca, 75% din palmares si ce naiba mai e pe acolo.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

19sevilla86
19sevilla86  •  23 Ianuarie 2023, 15:24
Postat de mario78a pe 23 Ianuarie 2023, 14:32

Ministerul Sportului a făcut public un document, semnat de Eduard Novak, prin care confirmă faptul că FCSB a fost înființată în anul 2003. Ministerul Sportului scrie negru pe alb: FCSB s-a înființat în 2003

Mario se pare ca e greu cu cititul și imposibil cu întelesul! Ministerul confirma ca in 2003, Steaua a devenit FC Steaua București și a ieșit definitiv din cazarma boksevica expirata! Nimeni nu a contestat asta nicicând și niciunde! Nici măcar CSA, care a cerut doar marca nu și anularea procesului de trecere de la stat la privat, de la militar la civil! Mai apoi când in 2014 decizia a făcut cadou UM02301 marca Steaua, echipa aceeași cu continuitate indiscutabila, a început sa sd numească FCSB, deci FC Steaua București, tot un proces normal, echipa rămânând aceeași cu cea mai lunga prezenta neîntreruptă in liga I-a, dar cu alt nume al cincelea parca in istoria ei!

digei
digei  •  23 Ianuarie 2023, 15:22

Catre suporterii FCSB: Voi nu v-ati saturat de locul 2, sa fiti prostii prostilor atat in campionat cat si in Europa? Vai de capul vostru.

parpalache
parpalache  •  23 Ianuarie 2023, 14:46

Cel mai mare comic al micului ecran!Dar in privința palmaresului ați uitat sa treceți o mare„performanța”!La UEFA echipa lui figureaza și acum cu nu record neegalat:22 de partide in grupe...fara nici o victorie!

mario78a
mario78a  •  23 Ianuarie 2023, 14:32
Postat de lupu68 pe 23 Ianuarie 2023, 13:10

De fspt, Top 5 ar trebui sa inceapa cu asta: A salvat de la extinctie brandul nr. 1 al tarii in materie de fotbal. Fara el, astazi nu am mai fi vorbit de Steaua. Fiindca "Steaua" din cazarma CSA nu e Steaua, ci o clona jenanta aparuta in 2017 din galaxia de unde provin extraterestrii talpanieni. Daca Becali e *** (nu s-a dovedit deloc), cioban, hot sau infatuat (mandru, in sensul pacatelor lumesti), astea toate nu au decat o importanta secundara. Esentialul este ca inca mai avem Steaua, chiar daca vremelnic e obligata sa poarte numele FCSB.

Ministerul Sportului a făcut public un document, semnat de Eduard Novak, prin care confirmă faptul că FCSB a fost înființată în anul 2003. Ministerul Sportului scrie negru pe alb: FCSB s-a înființat în 2003

ando89
ando89  •  23 Ianuarie 2023, 14:26

A spus că după ce trece de 90 de ani lasă echipa și se retrage la mănăstire. Probabil... Minim 30 de ani mai au de îndurat fecesebienii.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează