Comentarii (54)
1320590467969555
Alex Slaniceanu  •  19 Februarie 2018, 00:52

Ma asteptam sa apara Mimi sa demonstreze ce joaca fcsb, ca a declarat ca doar echipa din Mogosoaia si Craiova joaca fotbal in prima liga. Restul fura! In fine, de la un nebun n-am nicio pretentie. Meciul trebuia sa fie al lui Dinamo dar acolo e un tip numit Miriuta, la fel de prost ca si Dica de la fcsb dar ultimul are avantajul ca il acopera Gigi de multe ori cu mutarile pe care i le ordona. Lui Miriuta nu-i comanda nimeni si din cauza asta nu exista sanse sa apara si mutarile bune. Sa ai 2-0 in minutul 80 cu rivala de moarte care nu joaca nimic si sa nu stii sa inchizi jocul inseamna ca la Dinamo chiar nu mai stie nimeni fotbal. Si uite asa, cu mare bulan si cu guralivii de meserie ca Mimi si oierul patron, care arata mereu cu degetul catre altii, fcsb ramane in carti pentru titlu. Pana la urma Dinamo isi merita soarta. Nu-i fura nimeni, nu-i sapa nimeni, dar se autodistrug singuri din interior.

magic4ever
magic4ever  •  19 Februarie 2018, 00:49

Ce spanac a facut Budescu de a primit nota 9? A oferit o pasa de gol foarte spectaculoasa, gen Quaresma, dar in rest ce facut? A dat niste avioane din lovituri libere si cateva pase scurte...Torje la umilit pe Gaman si a marcat gol, a fost cel mai bun de pe teren! Ati avut noroc cu carul pentru ca avem cel mai slab si neinspirat antrenor din ultimii 10 ani,a facut meciul praf cu schimbarile pe care le-a facut...

dinamo_fan
dinamo_fan  •  19 Februarie 2018, 00:47

Miriutaaaaa...ne-ai mancat meciul bai pacaliciule. cum bai sa-i scoti pe Torje si Nistor unul dupa altul ??

catalynn
catalynn  •  19 Februarie 2018, 00:36

Nu e la infinit, 7 Martie e apraope, iar 2019 la o aruncătură de băț! Si scapi si tu de mine si io de fcsb! :-)))))

gametable08
gametable08  •  19 Februarie 2018, 00:32
Postat de catalynn pe 19 Februarie 2018, 00:23

Baietii de la SL au o întrebare legitima:” Am avea o intrebare pentru *** de la gsp. Vorbim despre *** ale caror nume le cunoaste si Tolo, nu despre descultii care se cred jurnalisti. Acum ca echipa lui becali s-a facut de *** cu una din cele mai slabe echipe din Liga 1, a redevenit SC Fotbal Club Fcsb SA?”

eu am una pt tine? nu te ai saturat sa ai o idee si sa o repeti la infinit? nu vezi ce limitat si frustrat esti.du te si comenteaza la Armata acolo ,spune le sa investeasca in camioane nu in fotbal ca mor oamenii in ele.fa ceva util tu si comunistii aia..

catalynn
catalynn  •  19 Februarie 2018, 00:23

Baietii de la SL au o întrebare legitima:” Am avea o intrebare pentru *** de la gsp. Vorbim despre *** ale caror nume le cunoaste si Tolo, nu despre descultii care se cred jurnalisti. Acum ca echipa lui becali s-a facut de *** cu una din cele mai slabe echipe din Liga 1, a redevenit SC Fotbal Club Fcsb SA?”

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

dobrinibamus
dobrinibamus  •  19 Februarie 2018, 00:22
Postat de jony1973 pe 18 Februarie 2018, 23:59

Si am spus ca ar trebui jucat cu Popa in locul lui Nemec, fara sa stiu ca baiatul tine cu adversarii. Ce greseala am facut. Vinovatul principal este Miriuta cu schimbarile lui.

HA HA HA !

dobrinibamus
dobrinibamus  •  19 Februarie 2018, 00:22
Postat de jony1973 pe 18 Februarie 2018, 23:56

Pacat ca acum avem jucatori foarte buni de vela mijloc in sus si nu are cine sa-i puna sa paseze. Tot ce stie Miriuta este sa degajeze mingea pentru Nemec. Nicio combinatie nuvezi tot meciul, ci doar se joaca pe greselile adversarului. Pacat, puteam sa castigam lejer azi. Hanca trebuie sa-l urmeze pe Bokila. Popa a fost dezamagitor si a facut tot ca a putut sa nu participe la joc. Cred ca-i FCSB-ist.

HA HA HA HA !

10208275181896603
Petrisor Ianole  •  19 Februarie 2018, 00:21
Postat de kyil pe 19 Februarie 2018, 00:01

tactica lui mereuta i=a salvat pe *** , dar lazio le va da cu terenu in cap daca joaca la fel

Si cu ce te consoleaza pi tini puiule daca pierde STEAUA la roma??

dobrinibamus
dobrinibamus  •  19 Februarie 2018, 00:20
Postat de jony1973 pe 19 Februarie 2018, 00:01

Ar trebui adus Rednic. Acum este liber de contract.

HA HA HA HA HA !

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Comentează