Becali iar plange pe umarul finului.... si l-au pus si pe Poenaru de paza pe acolo. Mai bine unul cu licenta gen Teja ca e Machedon de-al lui.

Danemarca_Albania_2_0
Danemarca_Albania_2_0  •  02 Septembrie 2023, 20:33
Postat de jean_valjean pe 02 Septembrie 2023, 19:52

Priviti primele 3 commentarii..trei conturi diferite, acelasi scop..acuze de blat, presiune..scorul este 1-0 ptr gazde, daca ramane asa , sau maxim egal..nu ii mai vezi ! Tot mai multi trolli pe acest forum..! De multe ori vorbele lui meme , acuzele lui, le vezi si aici pe forum scrise de useri..!

Eu n-am cunoscut nici un gigist care sa fie o persoana respectabila...

Clujean
Clujean  •  02 Septembrie 2023, 20:32

Blat! Nu stiu cum si de ce tine Pandele echipa asta. URGENT- desfiintare si banii în azile de batrani !

SorinLS
SorinLS  •  02 Septembrie 2023, 20:31
Postat de Fcsb_egal_coruptie pe 02 Septembrie 2023, 20:00

Bănuiesc că gigistii bocesc cu sughițuri din nou

Toti frustrații cefere.vor plânge deseară... Le va schimba steaua macazul.

zelosu
zelosu  •  02 Septembrie 2023, 20:30

Bai voi il vedeti pe Matricardi ala? La primul gol il lasa pe Otele cu poarta goala. La golul 3 da pasa de gol. Era sa ia rosu de vreo 2 ori. Si nici n-am vazut tot meciul. Mai lipseste sa isi dea autogol. Ceva nu e curat

Mefi666
Mefi666  •  02 Septembrie 2023, 20:25

Ardelenii revin in doua minute:)) gresita exprimarea.. cfr-sti revin in doua minute

Mefi666
Mefi666  •  02 Septembrie 2023, 20:24

Ce bucurie pe romanii ca o echipa 95% romaneasca castiga cu Voluntari:)) adevarul ca nici o echipa din Liga nu promoveaza jucatori romani ca CFR SI RAPID

VanBasten
VanBasten  •  02 Septembrie 2023, 20:22

Seara va fi completa cu o victorie a Craiovei in Ghencea.

ce_o_mai_face_karagandy
ce_o_mai_face_karagandy  •  02 Septembrie 2023, 20:14

Randoom du-te ba la DNA !!! Este blat si asta !!! Si diseara o sa fie blat cand o sa bata Craiova !!

cj666
cj666  •  02 Septembrie 2023, 20:11

"Muhar a marcat și el, cu un șut puternic din careu, din pasa lui Otele. Toată faza a pornit de la arbitrul Florin Andrei, care a fost lovit în spate de balon și a lăsat jocul să continue. Mingea fusese degajată de un jucător de la Voluntari, iar după ce l-a lovit pe arbitru a ajuns în posesia CFR-ului" Mai frate, astia ce meci vad? Pai s-au mai petrecut creo 3 faze dupa ce voluntariul a repus pentru ca mingea a lovit arbitrul...