***

raspunzel
raspunzel  •  15 Februarie 2022, 09:27
Postat de adriann_ pe 15 Februarie 2022, 09:12

Nu am vazut meciul dar varianta ta mi se pare mai plauzibila cunoscand personajul si vazand cateva meciuri ale Chindiei (echipa bine asezata in aparare, care ia gol greu etc). Pare de neinteles cum naiba "organele" nu reusesc un flagrant o situatie de-asta de meci cumparat la pauza, nu poate fi asa de greu sa-l inregistrezi ambiental pe cioban etc.

Din ciclul " Mare e gradina ta Doamne si multi .osti sunt in ea " :))) Tu nu ai vazut meciu da sti exact ce s-a intamplat :) Si a sunat GG la pauza .... ca el are linie directa cu Sandoi si cu vestiarul alora .... si imediat s-a schimbat strategia ...desi Sandoi a declarat ca nu el a cerut retragerea ( lucru confirmat si de jucatorii Chindiei)... si desi stiu toti jucatorii Chindiei totu ramane secret ..... la mintea voastra asa se fac blaturile ???? Nu se mai mira nimeni ca va pricepeti la fotbal...cam cat ma pricep eu la tehnologia bateriilor auto ( sau a submarinelor nucleare ) :)))))

baddog26
baddog26  •  15 Februarie 2022, 09:26
Postat de adriann_ pe 15 Februarie 2022, 09:13

Da ma, i-au strivit pe aia de la Chindia presiunea publicului fecesebist (cei 47 de "scriitori" ai lui Mustata) si schimbarile ciobanului :))) Une va gaseste oierul ala ma? :))

Ma, mie putin imi pasa, problema ta, e ca tu nu poti vedea dincolo de ura asta nejustificata. Fcsb, are o medie de 3 goluri pe meci marcate dar si o medie de peste 1 gol primit pe meci. Cfr, pana la mecu Fcsb, nu mai luase gol de 9 etape, cu FCsb, a luat 3.Chindia,mare echipa, nu poate lua gol de la Fcsb!

aikin18
aikin18  •  15 Februarie 2022, 09:21

vom afla peste 10 ani, cat l-a costat pe Cioban revenirile astea dupa pauza!:))

wearethechampions
wearethechampions  •  15 Februarie 2022, 09:20

Golurile au fost absolut penibile, aparatorii chindiei nu stiau cum sa se traga din fata flacailor ciobanesti. In atac am vazut doar degajari spre adversar, sa nu-l incomodeze pe Messi al portarilor. Asta dupa ce in prima repriza au jucat excelent si au dat 2 goluri. In repriza a doua parca au venit dupa o betie cumplita. Daca nici meciul asta nu da de gandit nimanui, dupa cele cu botosanenii care sunt lei cu toate echipele si matze lesinate cu ciobanul, *** de prin federatie isi iau galbiorii degeaba.

adriann_
adriann_  •  15 Februarie 2022, 09:13
Postat de baddog26 pe 15 Februarie 2022, 09:09

Stim cu toții, ca JJ coach, dicteaza totul la echipă. Dar sa spui ca aia de la.Chindia s au lasat batuti este o acuzatie nefondată și nedemonstrata. Iti dau exemplu de un singur meci, Steaua cu Boro, la 3-0 la general, bucureștenii, s au retras inexplicabil in aparare si au incasat 4 goluri pana la final. Poate si acolo a fost ceva necurat nu?

adriann_
adriann_  •  15 Februarie 2022, 09:12
Postat de vasileroaita pe 15 Februarie 2022, 08:56

Becali nu a schimbat nimic. A aplicat aceeași tactică : a plătit!

baddog26
baddog26  •  15 Februarie 2022, 09:09
Postat de maccarone707 pe 15 Februarie 2022, 08:41

Molaru declaratie dupa meci: dupa pauza ei s-au retras total, nu imi explic de ce. las ca ne explicam noi...

calugarul.pafnutie
calugarul.pafnutie  •  15 Februarie 2022, 09:04

Fcfcsb echipa din consoane nu va avea decât o singură soarta!!... Desființarea!!...poate sa se dea ciobanul prieten cu D-zeu până la final! Nu rezolva nimic! ***