Pentru cei care nu pot da raspuns la mesaje: nu este o problema tehnica, este o noua forma de "cartonas galben" aplicata de moderatori. Eu am intrat pe un nou neutilizat de ceva timp si problema s-a rezolvat instantaneu, acum pot raspunde la mesaje.

steaua_adevarata  •  10 Iunie 2021, 19:06
Postat de vasglo pe 10 Iunie 2021, 18:58

Pleaca ba gretosule.

vasglo
vasglo  •  10 Iunie 2021, 19:06
Postat de kovacsistvan pe 10 Iunie 2021, 18:58

La un an dupa ce Moti a aparat la penaltiuri si a eliminat *** iar se intilnesc Ludogorets si fcsb in preliminariile CL. Zin baietii lui Moti ca ajunge daca joaca el singur ,adversar facil ,ei se duc la bere. Nici nu se uit la tv ,pun mumai pe flashscore sa anunte golurile. Minutul 5 1-0 Ludogorets . Trece timpul nu vine nici un mesaj. Minutul 85 ,egaleaza fcsb. Lasa baietii berea ,urca in autobuz repede la stadion. Cand ajung vad ca s-a terminat meciul ,2-1 pentru fcsb in prelungiri . Intra in vestiar ,Moti imbracat la costrum ,pregatit sa plece . Ce ai facut mai baiatule ca ne-au batut descultii astia ? Imi pare rau baieti ,raspunde Moti ,atit am putut sa fac ,am luat rosu in minutul 13.