Comentarii (22)

luputu  •  16 Mai 2019, 20:26

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

David Müller  •  16 Mai 2019, 15:44

Da nu ai dat nici un sut pe poarta bai prostule...

1745flo  •  16 Mai 2019, 13:45

Daca Dinamo ajungea in playoff, fcsb nu prindea primele 3 locuri!

enigmaticul  •  16 Mai 2019, 11:01

Ce spui tu Mirciulică? Te-ai fi descurcat mai bine? Pai de ce nu ai fost în play-off, de ce ești unde ești acum? Tare mi-e frică că si sezonul viitor te bați la retrogradare. Cu echipa asta nu faci mulți purici în play-off, dacă vei ajunge, bineînțeles. De campionat nu mai vb

Andronic Popovici  •  16 Mai 2019, 09:32

Rednic bine ai facut ,sa vedem cat se va intoarce din omenia ta la anul

chris_bu67  •  16 Mai 2019, 08:56
Postat de gazistu pe 15 Mai 2019, 23:04

Nea Mircea, toata lumea o zis asta, ca Gazu si Dinamo, ar fi trebuit sa fie in locul Astrei si ungurilor de la Sepsi Sf Ghe., dar cine ne-o oprit??? Is de vina ei ca au tras tare si au terminat peste noi???? cinei de vina, nea Mircea?

fii sigur că dacă Rednic începea campionatul pe banca lui Dinamo,altfel discutam acum!vedem,ce va fi la anul!

Danezul Gramada  •  16 Mai 2019, 07:00

RedMic si ciurucurile astea din Belgia second hand. Mai aduce Luana vreo 5 ciurucuri in vara si RedMic îi integreaza vreo 6 luni iar. Si se trezesc maidanii iar ca si-au reinnoit abonamentul la play out. Vai de mama voastra de rinisti crapati de ciuda ca Mimamo nu a mers in play off. Va pregatiti de liga campionilor din 2002si va mai pregatiti vreo 30 ani.

Dumitru Florin  •  16 Mai 2019, 00:01

Daca Strambu aduce iar 3-4 (sau cati o vrea el) jucatori ca aia de i-a tot adus de cand e(iar) la Dinamo, precis ca va avea timp... "sa se pregateasca de CL"! Cat despre "valoarea actuala" a echipei, nu e in stare sa fie "campioana codaselor" si spune ca este peste cateva din primele sase! O fi, prin istoric, dar cum prezentul este care este, hai sa-ti recunosti limitele "Mistere"!

gazistu  •  15 Mai 2019, 23:04

Nea Mircea, toata lumea o zis asta, ca Gazu si Dinamo, ar fi trebuit sa fie in locul Astrei si ungurilor de la Sepsi Sf Ghe., dar cine ne-o oprit??? Is de vina ei ca au tras tare si au terminat peste noi???? cinei de vina, nea Mircea?

fcsbist.de.mic  •  15 Mai 2019, 22:15

Singurul lucru cert e ca Rednic chiar si la varsta lui face preluari mai bune decat cei pa care i-a adus.

  • 1
  • 2
  • 3